دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

حساب کاربری رسمی بیل گیتس در اینستاگرام ایجاد شد

خبری پیرامون موبایل برای علاقه مندان به این ابزار هوشمند:

مقاله‌های مرتبط:

حتی اگر علاقه‌ای به جهان تکنولوژی نداشته باشید، مطمئنا اسم بیل گیتس (Bill Gates) را شنیده‌اید؛ شریک موسس کمپانی مایکروسافت و کسی که دلیل شد تا سیستم‌عامل ویندوز بوجود بیاید، روز جمعه اکانت رسمی‌اش را در اینستاگرام ایجاد کرد. گیتس دیگر شغلی دائمی در مایکروسافت ندارد و با اسم مشاور ارشد مدیر کل تازه این تولیدکننده یعنی ساتیا نادلا و به‌صورت پاره وقت فعالیت می‌کند. ایشان اکنون تمام سرمایه و لحظه خود را وقف فعالیت‌های انسان دوستانه و ریشه‌کن کردن بیماری‌ها در کشورهای در حال پیشرفت می‌کند. گیتس حساب کاربری رسمی خود را در اینستاگرام ایجاد کرد تا بتواند نوع و نتایج فعالیت‌های خود را در معرض اطلاع عموم قرار دهد. گیتس اولین عکس ها خود را از کشور تانزانیا در آفریقا ارسال کرد؛ همان‌طور که از ایشان حدسیات می شود، برای انجام فعالیت‌های خیرخواهانه به این کشور رفته است.

ایشان در باب این عکس ها نوشته است:

سلام اینستاگرام! من با بچه‌های مدرسه‌ی «کیچبا» در شهرستان «موهزا»، ناهار ممتازی خوردم و با «اوپندو مینگرا» آشنا شدم. ایشان یک فیزیکدان فوق‌العاده است که تمام وقت خود را به مبارزه با بیماری‌های مرتبط به جاهای گرمسیری اختصاص می‌دهد. من و همسرم، لحظه فراوانی ست که به تانزانیا می‌آییم. واقعا پیشرفت موقعیت سلامت در این کشور برای من شگفت‌آور است. مضاف بر اینکه، منظر‌ی اینجا محشر است. هر لحظه که به کشورهایی مانند تانزانیا می‌آیم، آرزو می‌کنم که کاش مردم دیگری هم با من هم‌سفر بودند تا با این مردم آشنا می‌شدند. مطمئنم که آن‌ها هم مانند من، با دیدن پیشرفت در تمامی جهان، به آتی امیدوارتر می‌شدند. می‌خواهم عکس هایی را که در سفرهایم ثبت می‌کنم در اینستاگرام به اشتراک بگذارم. امیدوارم که من را همراهی کنید.

با اینکه تنها چند روز از ایجاد این حساب کاربری می‌گذرد، گیتس موفق شده است تا به این لحظه بیش از ۲۰۰ هزار فالورر داشته باشد. با اینکه بیل گیتس ثروتمندترین مرد جهان شمرده می‌شود، با این وجود تصمیم گرفته است در اینستاگرام تنها عکس هایی در باب فعالیت‌های انسان دوستانه‌ی خود و همسرش را پخش کند. اگر علاقه دارید که حساب کاربری بیل گیتس را در اینستاگرام پیگیری کنید، عبارت ThisIsBillGates را در این شبکه‌ی اجتماعی، جستجو کنید.

امیدواریم این مقاله پیرامون موبایل برای شما جالب بوده باشد.

منبع خبر