دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

خاطرات خود را در فیس‌بوک طبقه‌بندی کنید – کلیک

خبری جالب برای شما دوست داران دیجی لند گردآورده ایم: :

به نوشته خبرگزاری ها – فیس‌بوک یکی از ساده‌ترین راه‌هایی است که مردم قادر اند از روش آن، خاطرات خود را به اشتراک بگذارند. این رسانه اجتماعی، از روش برنامه On This Day، عکس ها مرتبط به سال‌های قبلی را به استفاده کننده خود نشان می‌دهد تا در صورت علاقه، از نوً به اشتراک قرار داده شوند.

حال فیس‌بوک تصمیم گرفته است که نه تنها عکس ها سال‌های قبلی، حتی عکس ها ماه‌های قبل را نیز به استفاده کننده نشان دهد. با این وجود امکان دارد این خصوصیت، کمی بی‌مصرف به نظر برسد، چراکه اکثر مصرف کنندگان هر روز عکس ها متعدد در تنظیمات شخصی خود نمی‌گذارند، با اینحال از این طریق می‌توان عکس ها واپسین خود را به ترتیب تاریخ، در یک آلبوم قرار داد. ضروری به ذکر است که پیش از هرچیز این توانایی تنها به خود فرد نمایش داده می‌شود و استفاده کننده در صورت علاقه می‌تواند تنظیمات ضروری را انجام و در صفحه شخصی خود به نمایش بگذارد.

فیس‌بوک اعلام کرده هم اینک، خصوصیت On This Day برای تمامی مصرف کنندگان در جهان، در معرض قرار گرفته است. این تولیدکننده به علاوه از طرف دیگر، تصمیم گرفته است تا اتفاقات مخصوصی را مانند ۱۰۰۰ تایی شدن صفحه مصرف کنندگان و گرفتن ۱۰۰ لایک را به استفاده کننده خود اعلام و آن را جشن بگیرد.

این رویدادها، ممکن است دستمایه شوخی و طنز قرار گیرد با اینحال در عین حال، هم میزان رابطه آنلاین مصرف کنندگان را نشان می‌دهد و هم در دنیایی که همه ما بصورت ممتد با اظهار نظرهای منفی مواجه هستیم، کمی شادی و جشن گرفتن بد نیست.

اگر این خبردرباره شبکه های اجتماعی جالب است آنرا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک