دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

دانلود فایل منیجر Files Go گوگل از فروشگاه گوگل پلی ممکن شد

دانلود فایل منیجر Files Go گوگل از فروشگاه گوگل پلی امکان پذیر گردید

در بیشتر مواقع اخبار نرم افزارها مورد استقابل قرار گرفته است:

دانلود فایل منیجر Files Go برای تمامی مصرف کنندگان امکان پذیر گردید. از این پس می‌توان با مراجعه به گوگل پلی استور، اپ فایل منیجر گوگل یعنی برنامه فایلز گو را دانلود کرد.

اندروید، پرطرفدار‌ترین سیستم عامل موبایل بوده و اکنون بیش از دو میلیارد استفاده کننده روی تلفن های قابل حمل و یا تبلت های خود از آن استفاده می‌کنند. ولی باید گفت، گوگل تا همین چند هفته پیش برنامه مدیریت فایل ویژه برای اندروید نداشت. مدتی قبل خبر انتشار برنامه فایل منیجر Files Go با اسم ابزار مدیریت فایل ویژه گوگل مصرف کنندگان اندروید را خوشحال کرد. با این وجود این اپ بیش از همه برای استفاده بر روی ورژن سبک سیستم عامل موبایل گوگل یعنی اندروید گو مقرر کرده شده است.

مثل بسیاری دیگر از از اپ‌های موبایل، فایل منیجر Files Go نیز پیش از هرچیز تنها در دست پیشرفت‌دهندگان و تولیدکنندگان گوشی موبایل قرار داشت، با اینحال با رفع این محدودیت‌ها، اکنون تمامی مصرف کنندگان قادر هستند برنامه مدیریت فایل ویژه اندروید را از گوگل پلی استور دانلود کنند.

در فایل منیجر Files Go توانایی‌های ویژه، ممتاز و تازه ای به کار نرفته است. ولی باید گفت رابط کاربری آن یوزر فرندلی بوده و به خاطر داشتن ساختاری کارت مانند، نمایی از تمامی فولدرها و فایل‌های درون ابزار را به نمایش می‌گذارد.

این برنامه مدیریت فایل توانایی دارد اپ‌های تکراری را تشخیص داده و به دستور استفاده کننده، آن‌ها را بعدها به طرز اتوماتیک حذف کند. فایل منیجر Files Go به علاوه از طرف دیگر می‌تواند با معرفی پیشنهاداتی از قبیل حذف فایل‌های حاوی حجم بالا، به گسترش محیط ذخیره‌سازی داخلی کمک کند. با این وجود باید اقرار کنیم فایل منیجر ویژه اندروید، در بحث مدیریت فایل فاید مهارت‌های اپ‌های توانمندی از قبیل Solid Explorer است.

اگر قبل از این از ورژن بتای فایل منیجر Files Go استفاده می‌کردید، باید آن را برداشته و ورژن اصلی را جانشین کنید. برای دانلود از لینک پایین استفاده کرده و وارد صفحه ویژه این برنامه در گوگل پلی استور شوید.

این خبر پیرامون اپ ها و نرم افزارها مورد بهره برداری قرار گرفته است. در صورت علاقه آن را با دوستان خود از روش ابزارهایی که در پایین میبینید به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر