دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

دفترچه نسخه 2018 گلکسی های A8 و A8 پلاس منتشر شد

دفترچه ورژن ۲۰۱۸ گلکسی های A8 و A8 پلاس پخش شد

از اخبار تکنولوژی اخباری منتشر شده که:

با استناد به خبرها این امیدواری می باشد خیلی زود دو موبایل تازه از ورژن ۲۰۱۸ سری گلکسی A سامسونگ معرفی شوند. اخیرا دفترچه راهنمای این دو تلفن هوشمند در سایت سامسونگ قرار کرفته که معلومات تازه ای در باب آنها را فاش کرده است.

این دفترچه که در دست به دو موبایل گلکسی A8 و A8 پلاس است، اشاره به بهره برداری از دوربین دوتایی جلویی برای این دو دارد. به علاوه از طرف دیگر با استناد به معلومات اپ دوربین، از توانایی فوکوس زنده (Live Focus) خدمات رسانی می شود.

همان شکلی که که در عکس ها این دفترچه راهنما واضح است صفحه نمایش دو تلفن هوشمند گفته شده از حاشیه بسیار کمی دارا بوده و یقیناً از نسبت تصویر صفحه نمایش ۱۸.۵ به ۹ سود می برد.

در قسمت پایینی موبایل نیز یک درگاه USB-C، میکروفن و جک ۳.۵ میلی متری هدفون به چشم می خورد. میکروفن دوم و درگاه سیم کارت در قسمت بالایی دو موبایل تعبیه شده. در قسمت پشتی دوربین اصلی تکی بهمراه یک سنسور اثر انگشت در پایین آن قرار گرفته است.

با استناد به معلومات پخش شده در دفترچه، دو موبایل گفته شده، از سامسونگ پِی برای پرداخت های الکترونیکی نیز خدمات رسانی می کنند. به علاوه از طرف دیگر توانایی صفحه نمایش در بیشتر مواقع روشن (AOD) نیز برایشان مقرر کرده شده. وانگهی تکنولوژی شارژ سریع سامسونگ در دو تلفن هوشمند گفته شده خدمات رسانی می شود و با این وجود با ورژن دوم تکنولوژی شارژ سریع کوالکام نیز سازگار است.

این امیدواری می باشد ورژن سال ۲۰۱۸ موبایل های گلکسی A8 و A8 پلاس با اندروید ۷.۱.۱ به مارکت معرفی شوند و از پردازشگر اگزینوس ۷۷۸۵ بهمراه ۳۲ GB حافظه داخلی و ۴ GB رم دارا باشند.

امیدواریم این مقاله پیرامون تکنولوژی مورد استقبال شما قرار گرفته است.

منبع