دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

رده بندی خدمات بانکی به شیوه استارتاپی

پیرامون اخبار وب و شبکه جهانی وب در خبرها آمده است :

گاهی اوقات خریداران برای دریافت خدمات بانکی دچار مشکلاتی می شوند که کم اطلاعاتی از قانون های و آیین نامه های بانکداری نیز به این مشکلات می افزاید با اینحال استارتاپی با فعالیتش سعی در تلاش این سخت می باشد.

طبق خبرهایی که در شبکه های اینترنتی پخش شده است،ساده‌سازی مفاهیم بانکی، دسته‌بندی خدمات و مرور تجربه دیگران برای آشنایی بیشتر خریداران با بهترین خدمت متناسب با نیاز آن‌ها از نمونه گفته های استارتاپ رده در خصوص روند معرفی خدمت خود می باشد.

به بیان ساده تر استارتاپ رده به معرفی و مقایسه خدمات بانکی می پردازد تا خریداران جواب سوالات خود را بی توجه به حضور در شعب بانک ها از این استارتاپ تازه نفس جویا شوند.

یکی از خدمات جالب استارتاپ رده،جستجو وام می باشد.استفاده کننده در این بخش با وارد نمودن مبلغ درخواستی وام ،مبلغ اقساط ماهیانه،نیاز داشتن یا نداشتن سپرده گذاری و نوع ضامن واضح می شود که چه نوع وامی با معلومات وارد شده متناسب استفاده کننده می باشد و لیستی از بانک ها بهمراه مدت لحظه بازپرداخت ، سوددریافتی و به علاوه از طرف دیگر دیگر شرایط آن برای استفاده کننده به نمایش قرار داده می شود.

چهار بخشی که مستر والکو آن ها را در استارتاپ رده مورد بررسی قرار داد:

۱-نمونه درآمدزایی:

نمونه سود زایی با مزه ای را از این استارتاپ به چشم ندیدم تنها یک مورد و آن هم آگهی! طی صحبتی که با یکی از اعضا این تیم در اتفاق فین استارز ۲۰۱۷ داشتم اینطور گفته میشود که هنوز الزامی به معرفی نمونه درآمدزایی ندارند و علاقه به معرفی خدمت به روش رایگان می باشند! مدعی برتربودن درمقایسه با دیگر تیم ها از لحاظ خلاقیت و خدمت نیز بودند!

۲-خدمات رسانی:

بنده معمولا مناسبت ترین راه رابطه با خدمات های ایرانی را رابطه تلفنی می دانم که در کمال تاسف شماره تماسی در این خصوص در قسمت خدمات رسانی قرار نگرفته است و راه ارتباطی بایستی از روش ایمیل باشد!این احتمال را نیز می توان در نظر گرفت این استارتاپ هنوز دفتر کار مشخصی برای خود انتخاب نکرده چرا که آدرس مخصوصی درج نشده است.توصیه می شود با اینحال اگر علاقه ندارند تا شماره موبایل خود را در سایت پخش نمایند می توانند از شماره های ثابت مجازی استفاده نمایند.

۳-فنی:

هم اینک ورژن در معرض استارتاپ رده در شکل تارنما بوده که اخبار ها و دیگر خدمات از روش این کانال معرفی می شود.از لحاظ ساختار فنی و تجربه کاربری تا حدودی پیاده سازی و دیزاین مناسبی صورت گرفته است.

۴-بررسی خریداران:

کامنت های ارسالی برای بخش های مختلف نشانگر بازدید و بهره برداری از این ابزار می باشد با اینحال روند بررسی خریداران مطابق با بیان استارتاپ رده در قسمت حریم خصوصی تارنما، از روش بازیدکنندگان سایت می باشد که چه صفحاتی بیشتر بازدید داشته یا اینکه از کدام ابزار و راه برای دسترسی به سایت استفاده شده تا از این طریق برنامه دقیق تری بر روی خدمات خود معرفی دهند .

در انتهای فرصت های مناسبی را جهت پیشرفت این اشتغال احساس نمودم با اینحال هیچ کدام جزو خدمات استارتاپ رده به چشم نخورد.اینطور گفته میشود که با این شیوه فعالیت فرصت فراوانی را از دست خواهد داد که با این وجود بایستی منتظر بمانیم که برنامه آتی این استارتاپ چه می باشد و قصد پیاده سازی چه خدمات مفیدتری را بهمراه پلن درآمدزایی تصمیم گرفته است.

تصویر پایین یکی از اعضا تیم استارتاپ رده می باشد که در اتفاق فین استارز۲۰۱۷ جزو استارتاپ های راه یافته عرصه فینتک به این موضوع بود.

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک