دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

رزولوشن نمایشگر گلکسی نوت 8 در حالت عادی متغیر است - 0

رزولوشن صفحه نمایش گلکسی نوت 8 در حالت عادی متغیر است

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

گرچه نمونه برتر تازه سامسونگ می‌تواند عکس ها را با دقت QHD نمایش دهد با اینحال به لحظه استفاده در حالت عادی رزولوشن صفحه نمایش گلکسی نوت 8 تغییر می‌کند.

گلکسی نوت 8 (Galaxy Note 8) بروزترین و بزرگترین عضو خانواده نوت سامسونگ است که اخیرا معرفی شده و از سخت افزاری توانمند همراه با نرم افزاری به روز سود می‌برد. نمایشگر 6.3 اینچی نوت 8 توانایی پخش عکس هایی با کیفیت +1440×2960) QHD) را دارد و از این نظر در دسته کامل ترین نمایشگر های موجود در تلفن‌های هوشمند قرار می‌گیرد؛ با اینحال این خصوصیت تنها در تنظیمات اکتیو می‌شود و به لحظه استفاده روزمره از گوشی رزولوشن صفحه نمایش گلکسی نوت 8 به +1080×2220) Full HD) کاهش می‌یابد. این رزولوشن نامتعارف به دلیل نسبت تازه 18.5:9 صفحه نمایش ابزار است و پیش‌تر در گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس بیننده چنین تغییری در رزولوشن عکس ها بودیم.

رزولوشن صفحه  نمایش گلکسی نوت 8

رزولوشن صفحه نمایش گلکسی نوت 8 در حالت عادی کمتر می‌شود

تغییر رزولوشن نمایشگر گلکسی نوت 8 ترفندی زیرکانه برای جلوگیری از مصرف بی‌رویه انرژی است که سامسونگ روی نمونه برتر جدیدش اعمال کرده و ممکن است دلیل دیگر آن مرتبط به عدم وجود اپ‌های کافی برای معرفی این رزولوشن بالا باشد. به علاوه از طرف دیگر به لحظه کار با دیوایس نیزهیچ‌گاه متوجه اختلاف کیفیت میان رزولوشن 1080×2220 با 1440×2960 نخواهید شد و مشاهده پیکسل‌ها با چشم غیرمسلح غیر امکان دارد. در چنین موقعیتی هنوز هم امکان فعالسازی تمامی پیکسل‌های صفحه نمایش از روش اعمال تنظیمات می باشد تا از نهایت کیفیت نمایشگر روی فبلت تازه کره‌ای لذت ببرید.

اگر قصد خرید نمونه برتر تازه سامسونگ را دارید، آیا تغییر در رزولوشن صفحه نمایش گلکسی نوت 8 برای شما علاقه مندان خسته کننده خواهد بود؟

سامسونگ گلکسی نوت 8 گلکسی نوت 8

امیدواریم این مقاله پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر