دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

رقابت مانیتور ۸۶ اینچی دل با سرفیس هاب مایکروسافت در مانیتورهای لمسی

شرکت دِل از یک صفحه نمایش ۸۶ اینچی و یک مدل کوچک‌تر ۵۵ اینچی پرده برداشت که به نظر می آید این دو تولید  برای رقابت با سرفیس هاب ماکروسافت رونمایی شده باشند.

ممکن است جالب باشد در اینجا بگوییم که، شرکت معروف Dell راهی را برای زمانی که نیاز به یک تصویر بزرگ تر دارید و تمایلی به استفاده از ویدئو پروژکتور ندارید، فراهم کرده است یک مانیتور بسیار بزرگ جایگزین مناسبی برای نشان دادن به حضار شرکت کننده است.شرکت دِل نیز برای راضی نگه داشتن مشتریان خود دو مانیتور بسیار بزرگ عرضه کرده است.

Dell تصمیم گرفته است با عرضه مانیتور بزرگ مجهز به صفحه‌نمایش لمسی، با سرفیس هاب رقابت کند. این مانیتورها در دو اندازه ۵۵ و ۸۶ اینچی و وضوح تصویر ۴K، با هدف فتح بازار تجاری و تحصیلی عرضه‌ شده‌اند.

گفتنی است که این صفحات نمایش لمسی از ۲۰ نقطه تماس پشتیبانی می‌کنند، اما همانند سرفیس هاب از یک کامپیوتر داخلی بهره نمی‌برند و در عوض تعداد زیادی پورت دارند.شما حتی می‌توانید کامپیوتر بسیار کوچک دِل اُپتی پلکس را بدون نیاز به اتصال به برق، مستقیماً به پنل پشتی این مانیتورها متصل کنید.

به گفته شرکت دِل، مانیتور ۵۵ اینچی C5518QT کمتر از ۵۰۰۰ دلار قیمت‌گذاری شده است. مانیتور ۸۶ اینچی C8618QT، یازده هزار دلار قیمت خواهد داشت که از ماکروسافت هاب ارزان‌قیمت‌تر است. این مانیتور در ۳۰ مارس برای فروش قرار خواهد گرفت.

اگر این خبردرباره اخبار صوت و تصویری ها جالب است آنرا برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک