دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

رندر ال‌جی وی 30 منتشر شد؛ خبری از نمایشگر ثانویه نیست! - 0

رندر ال‌جی وی 30 پخش شد؛ خبری از صفحه نمایش ثانویه نیست!

خبری پیرامون موبایل برای علاقه مندان به این ابزار هوشمند:

مدت فراوانی نمیگذرد که، رندر تازه ای از گوشی ال‌جی وی ۳۰ به وسیله @OnLeakes پخش شده است که دیزاین نهایی گوشی پرچم‏دار تازه ال‏جی را به نمایش می‎گذارد.

در ابتدا امروز، کمپانی ال‎جی به روش رسمی تایید کرد که ال‌جی وی ۳۰ به یک صفحه نمایش ۶ اینچی OLED فول‌ویژن از نوع پلاستیک تجهیز شده است. با استناد به نسبت ابعاد ۱۸ به ۹ صفحه نمایش مورد بهره برداری در پرچم‌دار تازه ال‏جی، وی ۳۰ ابعاد کم‎تری در مقایسه با وی ۲۰ با صفحه نمایش ۵.۷ اینچی خواهد داشت. با این وجود، نباید از یاد برد که وی ۲۰ با صفحه نمایش ثانویه معرفی شده بود؛ در چنین شرایطی ست که که ال‌جی وی ۳۰، از صفحه نمایش ثانویه استفاده نمی‎کند. 

در رندر تازه پخش شده از ال‌جی وی ۳۰، تاریخ ۳۱ آگوست (۹ شهریور) مشاهده می‎شود؛ همان وقتی که پیش‌تر برای معرفی پرچم‏‎‌دار تازه ال‏‌جی اعلام شده بود. کمپانی ال‌جی، یک روز قبل از اجرا کنفرانس IFA در برلین بنا دارد تا پرچم‎دار تازه خود یعنی وی ۳۰ را معرفی دهد. رندر منتسب به ال‎جی وی ۳۰، از طرف دیگر تأیید می‎کند که پرچم‎دار تازه ال‎جی فاقد حاشیه‌های فراوانی در اطراف صفحه نمایش خود خواهد بود و هیچ دکمه فیزیکی در جلوی گوشی قرار ندارد؛ از طرف دیگر، گوشه‎های صفحه نمایش حاوی انحنا است. 

علاوه‌‏براین، رندر به‎دست آمده تأیید می‌‏کند که دکمه‎های تنظیم صدا در لبه سمت چپ گوشی قرار دارد و همان‎طور که پیش از هرچیز اشاره شده بود، این نمونه فاقد صفحه نمایش ثانویه است. با این‏‌حال، چندی قبل اعلام شد که کمپانی ال‌جی از «نوار شناور» استفاده خواهد نمود که یک توانایی نرم‌افزاری برای جایگزینی صفحه‎نمایش دوم ال‏جی وی ۳۰ است؛ در چنین موقعیتی واضح نیست که این خصوصیت، چه کاربردهایی را در دست مصرف کنندگان قرار می‎دهد با اینحال پیش‌بینی می‎شود که «نوار شناور» یقیناً دسترسی به چندین عدد از برنامه‌ها را ساده‎تر خواهد نمود. 

تصویر به‎دست آمده، هم‎چنین برنامه شماتیک فاش شده به وسیله @OnLeakes را تایید می‏‌کند. پرچم‎دار تازه ال‎جی با شش GB رم، پردازشگر اسنپدراگون ۸۳۵ کوالکام و ورژن افزایش یافته مبدل صوتی دیجیتال به آنالوگ چهارگانه (Quad-DAC) ارایه خواهد شد. 

ال‌جی وی 30

هم‎چنین در صورتی‌که ال‌جی وی ۳۰ در انتهای شهریور یا مهر ماه معرفی شود، حدسیات می شود کمپانی ال‏جی، پرچم‎دار جدیدش را با سیستم‎‏عامل اندروید ۸.۰ معرفی کند. از دیگر خصوصیت‏‌هایی که برای ال‌جی وی ۳۰ درنظر گرفته شده است، می‎توان به خدمات رسانی از شارژ بی‎سیم، دوربین دوتایی و جای‌گیری سنسور تشخیص اثرانگشت در بدنه پشتی اشاره نمود.

امیدواریم این مقاله پیرامون موبایل برای شما جالب بوده باشد.

منبع خبر