دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

مشکل شارژ وایرلس گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس سامسونگ - 0

سخت شارژ وایرلس گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس سامسونگ

خبر با مزه ای پیرامون گجت ها برای شما گرد آوری کرده ایم

چندی قبل عده ای مصرف کنندگان گزارشاتی پیرامون مشکلات مرتبط با شارژ وایرلس گلکسی اس 8 (Galaxy S8) و گلکسی اس 8 پلاس (+Galaxy S8) پخش کرده‌اند. از قرار معلوم پدهای شارژ بدون سیم این دو گوشی موبایل به خوبی کار نمی‌کنند.

باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که این دفعه در مدلهای برتر تازه سامسونگ، خبری از دغدغه های و مصیبت‌های به بار آمده به وسیله گلکسی نوت 7 (Galaxy Note 7) نیست، با اینحال این غول کره‌ای بازهم مجبور است با عده ای از مشکلات کم و بیش مهم گزارش شده در مدلهای برتر تازه سری S خود دست و پنجه نرم کند. پیش از هرچیز مصرف کنندگان از قرمز شدن صفحه نمایش گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس گلگی داشتند. سامسونگ با جدی ندانستن این سخت اطلاع داد مصرف کنندگان قادر اند با رفتن به تنظیمات نمایشگر ابزار، شدت نور قرمز را تنظیم کنند. بعد از گزارش‌شدن این سخت به وسیله تعداد فراوانی از مصرف کنندگان، عده‌ای از کارشناسان گرد هم آمده و پیرامون دلیل قرمزی نمایشگر گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس بحث و گفتگو کردند.

با اینکه سامسونگ تصمیم گرفت قرمزی نمایشگر مدلهای برتر تازه خود را با پخش یک آپدیت نرم افزاری برای گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس رفع کند، با اینحال به ذهن خطور میکند سخت دیگری بروز کرده است. عده ای مصرف کنندگان گزارش داده‌اند شارژ وایرلس گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس با سخت مواجه شده و آن‌ها نمی‌توانند با بهره برداری از پد شارژ بی‌سیم، ابزار‌های خود را شارژ کنند. با شرایطی که در فایل تصویری پایین می بینید، با قرار دادن گوشی موبایل بر روی پد شارژ بدون سیم، ابزار اروری مبنی بر عدم شارژ شدن صحیح ابزار می‌دهد.

به علاوه از طرف دیگر در این ویدیو مشاهده می‌کنیم ایراد به هیچ عنوان از پد شارژ بدون سیم نبوده و سخت شارژ وایرلس گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس حتی با بهره برداری از یک پد دیگر نیز باقی می‌ماند. با این وجود با بهره برداری از پدهای شارژ بدون سیم قدیمی که خارج از تکنولوژی Adaptive Fast Charger سامسونگ کار می‌کنند از نو سخت شارژ وایرلس گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس مشاهده نمی‌شود، با اینحال تحت این شرایط ابزار‌ها به کندی شارژ می‌شوند.

شارژ وایرلس گلکسی اس 8

ممکن است بتوان سخت شارژ وایرلس گلکسی اس 8 را ناشی از احتیاط بسیار دانست

در عده ای مواقع حین تلاش برای شارژ وایرلس گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس با بهره برداری از پدهای استاندارد آن‌ها، یک نوتیفیکیشن در پنل اعلانات ظاهر شده و شارژ نامنظم ابزار را گزارش می‌دهد. بر روی نمایشگر گوشی موبایل نیز پیغام‌هایی مبنی بر شروع و متوقف پیاپی شارژ مشاهده می‌شود. بیاد داشته باشید پدهای شارژ بدون سیم پیشین سامسونگ، که برای تلفن های قابل حمل گلکسی اس 7 اج و به قبل ساخته شده‌اند، با مدلهای برتر تازه این تولیدکننده کار نمی‌کنند. تا قبل از مشاهده این ایراد شارژ وایرلس گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس ، پدهای ویژه ساخته شده برای این دو ابزار به خوبی کار می‌کردند، چرا که اولین پدهای ساخته شده به دست خود سامسونگ به شمار می‌آیند.

بی تردید تنها دلیل جلوگیری سامسونگ از تطابق مدلهای برتر تازه خود با پدهای شارژ وایرلس قدیمی، پیشگیری از وقوع حوادث ممکن مرتبط با باتری آن‌ها است. با این وجود طبق خبرها پخش شده، گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس شارژهای بدون سیم ناسازگار با خود را تشخیص می‌دهند. ممکن است بتوان سخت شارژ وایرلس گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس را احتیاط بسیار این تولیدکننده برای جلوگیری از وقوع حوادث ممکن مرتبط با باتری دانست. با این وجود، ایراد کارخانه‌ای گلکسی نوت 7 برای این غول کره‌ای بسیار سنگین تمام شد و سامسونگ تصمیم گرفت به هر هزینه ای، از وقوع مجدد آن جلوگیری کند.

اگر از علاقه مندان به گجت ها هستید یقینا این خبر را دوست داشته اید. اگر دوست دارید این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر