دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

شاخه بندی نظرها در اینستاگرام ، توانایی تازه شبکه اجتماعی پرطرفدار

در بیشتر مواقع اخبار نرم افزارها مورد استقابل قرار گرفته است:

به خاطر توانایی تازه اینستاگرام که اخیرا پخش شده، دیگر کامنت ها با یکدیگر تداخل پیدا نخواهند کرد. شاخه بندی نظرها در اینستاگرام نظم مخصوصی به آن‌ها می‌دهد.

چندی قبل توانایی تازه ای به اینستاگرام اضافه شده که آن را بیشتر شبیه به به شبکه اجتماعی والد خود یعنی فیس بوک می‌کند. از این حیث در وقتی که مصرف کنندگان پایین یک پست با هم صحبت می‌کنند، دیگر کامنت‌ها با یکدیگر تداخل نخواهند داشت. این قابلیتی است که از سال‌ها قبل در فیس بوک بیننده آن هستیم، بدین جهت مصرف کنندگان صحبت با یکدیگر پایین پست‌های فیس بوک را بسیار دوست دارند!

به خاطر آپدیت تازه اینستاگرام، دیگر خبری از رشته کامنت‌های پشت سر هم و بدون رابطه با یکدیگر نخواهد بود، حتی بخش نظرها بیشتر جنبه صحبت و گفتگو به خود گرفته و هر دسته از موارد مرتبط با یکدیگر، که در جواب به کامنتی دیگر ارسال شده‌اند، در یک دسته‌بندی به روش شاخه‌ای پایین هم قرار می‌گیرند.

شاخه بندی نظرها در اینستاگرام به آ‌ن‌ها نظم می‌دهد

هدف اینستاگرام از افزودن این توانایی، افزایش ارتباطات مصرف کنندگان با یکدیگر بوده است. تا قبل از این در لحظه لمس دکمه Reply به منظور جواب‌دهی به نظر کاربری ویژه، تنها اسم کاربری وی بهمراه @ در کامنت به روش اتوماتیک آورده می‌شد. اگر کاربری که در حال صحبت با وی بودید چندین کامنت ارسال کرده بود، موردی که در حال جواب‌گویی به آن بودید واضح نمی‌شد. به ذهن خطور میکند هم اینک این توانایی با محدودیت‌هایی رو به رو است و نمی‌توان بیشتر از یک پله ساختار شاخه‌ای کامنت‌ها را گسترش داد.

این خبر پیرامون اپ ها و نرم افزارها مورد بهره برداری قرار گرفته است. در صورت علاقه آن را با دوستان خود از روش ابزارهایی که در پایین میبینید به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر