دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

شیائومی از پاور بانک، اسپیکر بلوتوثی و وای فای ریپیتر جدید خود رونمایی کرد - 0

شیائومی از پاور بانک، اسپیکر بلوتوثی و وای فای ریپیتر تازه خود پرده گشود

خبر با مزه ای پیرامون گجت ها برای شما گرد آوری کرده ایم

کمپانی شیائومی امروز از تولیدات تازه خود برای مارکت هند پرده گشود که شامل نسل تازه وای فای ریپیتر (Mi Wi-Fi Repeater 2)، اسپیکر بلوتوثی Mi Bluetooth Speaker Mini، پاور بانک ۱۰ هزار میلی‌آمپری Mi Power Bank 2 و ۲۰ هزار میلی‌آمپری Mi Power Bank 2 می‌شود. پیشتر بیشتر با این تولیدات آشنا میشویم.

وای فای ریپیتر Mi Wi-Fi Repeater 2

وای فای ریپیتر تازه شیائومی دقیقا همان چیزیست که فکرش را می‌کردید. آن یک افزاینده محدوده وای فای با سرعت ۳۰۰Mbps، آنتن‌های دوگانه PCB، تا ۱۶ ابزار اتصال، دیزاین جمع و جور و نصب ۳ مرحله‌ای راحت است. وای فای ریپیتر ۲ تنها به وسیله یک درگاه USB قدرت می‌گیرد، ولی باید گفت اگر می‌خواهید آن را به یک سوکت دیواری وصل کنید نیز میتوانید از کابل یو اس بی اقدام کنید. هزینه این کالا تنها ۱۵ دلار بوده و از فردا به فروش خواهد رسید.

اسپیکر بلوتوثی Mi Bluetooth Speaker Mini

اسپیکر بلوتوثی Mi Bluetooth Speaker Mini

اسپیکر بلوتوثی تازه شیائومی بسیار کوچک است. این اسپیکر مینی با دیزاین شبیه به به توپ هاکی در یک بدنه فلزی، یک گیره برای آویزان کردن، یک درایو و عمر باتری ۴ ساعته را در دست شما قرار خواهد داد. از لحاظ هزینه ای نیز آن تنها ۲۰ دلار است و از ۳۱ خرداد ماه به فروش خواهد رسید.

پاور بانک ۱۰.۰۰۰ میلی‌آمپری Mi Power Bank 2

پاور بانک 10.000 میلی‌آمپری Mi Power Bank 2

پاور بانک ۱۰ هزار میلی‌آمپری Mi Power Bank 2 شیائومی از بدنه‌ای سیاه و جنس آلومینیوم آنودایز، شارژ سریع ۲ طرفه و ضخامت بسیار کم ۱۴.۱ میلی متر دارا است. هزینه این کالا ۱۸ دلار بوده که از فردا در تارنما شیائومی و از ۱۶ تیر در تارنما آمازون به فروش می‌رسد.

پاور بانک ۲۰.۰۰۰ میلی‌آمپری Mi Power Bank 2

پاور بانک 20.000 میلی‌آمپری Mi Power Bank 2

نمونه دیگری از تولیدات تازه کمپانی شیائومی، پاور بانک ۲۰ هزار میلی‌آمپری خانواده می پاور بانک ۲ است که از دیزاین پلی کربنات، شارژ سریع ۲ طرفه و دو درگاه خروجی USB سود می‌برد. هزینه این کالا نیز ۳۴ دلار خواهد بود که از فردا در تارنما شیائومی و از ۱۶ تیر در تارنما آمازون به فروش می‌رسد.

اگر از علاقه مندان به گجت ها هستید یقینا این خبر را دوست داشته اید. درصورت تمایل این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر