دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

شیائومی می 7 با دوربین دوگانه‌ی ۱۶ مگاپیکسلی عرضه خواهد شد

شیائومی می 7 با دوربین دوتایی‌ی ۱۶ مگاپیکسلی توزیع خواهد شد

خبری پیرامون موبایل برای علاقه مندان به این ابزار هوشمند:

گوشی پرچم‌دار شیائومی می ۷ با صفحه نمایش کشیده ۶.۰ اینچی اولد و دوربین دوتایی‌ی ۱۶ مگاپیکسلی با F1.7 توزیع خواهد شد.

کمپانی شیائومی در سال ۲۰۱۷ از گوشی‌های می ۶ و می میکس ۲ معرفی کرده است. به این خاطر، بسیاری از علاقه‌مندان منتظر هستند تا این تولید کننده چینی در نیمه اول سال آتی میلادی، پرچم‌دار تازه خود را معرفی کند.

اولین کالا رده‌بالایی که به وسیله شیائومی معرفی می‌شود، گوشی می ۷ است که با می ۶ جانشین خواهد شد و بروزترین اخبار غیر موثق به توانایی‌های ممکن پرچم‌دار ۲۰۱۸ شیائومی اشاره دارند.

گوشی شیائومی می ۷ یقیناً به تبعیت از تولیدکنندگان دیگر، صفحه‌نمایش کشیده با نسبت ابعاد ۱۸:۹ خواهد داشت. بسیاری از تولیدکنندگان، امسال گوشی‌های پرچم‌دار خود را با صفحه‌نمایش کشیده ۱۸:۹ معرفی کرده‌اند و به این خاطر، محتمل است که کمپانی شیائومی تغییراتی در دیزاین می ۷ اعمال کند؛ وب‌سایت PlayfulDriod نیز مدعی شده است که گوشی تازه چینی‌ها از دیزاین بدون حاشیه دارا خواهد بود.

شیائومی برای تأمین پنل صفحه نمایش گوشی پرچم‌دار خود با سامسونگ وارد هم کاری شده است؛ در شرایطی که گوشی می ۶ از یک پنل صفحه‌نمایش ۵.۱۵ اینچی LCD سود میبرد، برآورد میشود که نسل تازه آن به پنل اولد تجهیز خواهد شد. شیائومی تصمیم گرفته است اندازه‌ی صفحه‌نمایش گوشی می ۷ را به ۶.۰۱ اینچ گسترش دهد.

حذف حاشیه‌ها از پرچم‌دار تازه شیائومی و جانشین کردن صفحه نمایش عریض ۱۶:۹ گوشی می ۶ با صفحه‌نمایش کشیده ۱۸:۹، منجر شده است کمپانی تولید کننده سنسور اثر انگشت را به پنل پشتی انتقال دهد. در گوشی شیائومی می ۶، دکمه‌ی هوم در حاشیه‌ی پایین صفحه نمایش جای گرفته و سنسور اثر انگشت با آن ادغام شده است.

پیش‌بینی می‌‏شود کمپانی شیائومی، پرچم‌دار جدیدش را با پردازشگر رده‌بالای کوالکام در سال آتی معرفی کند؛ احتمالا از پردازشگر اسنپدراگون ۸۴۵ کوالکام در گوشی شیائومی می ۷ استفاده خواهد شد. این چیپ‌ست بر مبنای روند تولید ۱۰ نانومتری پیشرفت یافته است. به توجه به ارتقاء توان پردازشی گوشی شیائومی می ۷، به‌ نظر می‌رسد که حافظه‌ی رم این نمونه درمقایسه با نسل قبل بدون تغییر باقی خواهد ماند؛ به این خاطر، پیش بینی میکنیم شیائومی می ۷ با ۶ GB رم معرفی شود.

کمپانی‌های متفاوتی مانند سامسونگ، اپل، ویوو و وان‌پلاس از سیستم تشخیص چهره در گوشی‌های پرچم‌دار خود استفاده کرده‌‏اند؛ با اینکه شیائومی روی سیستم تشخیص چهره‌ی سه‌بعدی سرگرم به کار است؛ با اینحال بنا دارد می ۷ را به آن تجهیز نکند. این تولید کننده چینی گمان می‌کند که تکنولوژی تشخیص چهره‌ هنوز به تکامل نرسیده است و به این خاطر، به مدت‌لحظه بیشتری نیاز دارد تا آن‌ را برای تلفن های همراه هوشمند خود تکمیل کند.

شیائومی می 6 سی

در عرصه‌ی عکاسی، شیائومی می ۷ دست پر به میدان مبارزه خواهد آمد؛ این‌طور که پیش‌بینی شده است، پرچم‌دار تازه تولید کننده‌ی چینی از دوربین دوتایی ۱۶ مگاپیکسلی استفاده خواهد نمود که سنسورهای دوربین اصلی، دهانه لنزی F1.7 دارند. علاوه‌ بر این، شایع شده است که شیائومی می ۷ از توانایی شارژ سریع خدمات رسانی می‌کند. مانند قبلی، شیائومی از ترکیب شیشه و فلز برای پرچم‌دار جدیدش سود خواهد گرفت.

احتمالا، گوشی شیائومی می ۷ با هزینه ۲۶۹۹ یوآن (۴۰۸ دلار) توزیع خواهد شد. هنوز برای پیش‌بینی توانایی‌های ممکن گوشی تازه شیائومی بسیار زود است. در چنین موقعیتی، حدسیات می شود در طول ماه‌های آتی جزئیات بیشتری از می ۷ معرفی شود.  

امیدواریم این مقاله پیرامون موبایل برای شما جالب بوده باشد.

منبع خبر