دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

طبق تیزر تبلیغاتی ال جی کیو ۶ (ال جی جی ۶ مینی) این گوشی موبایل فردا معرفی می‌شود

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

در تیزر تبلیغاتی ال جی کیو ۶ (ال جی جی ۶ مینی) لحظه معرفی این کالا معلوم شد. اکنون می‌دانیم گوشی موبایل LG Q6 روز آتی معرفی می‌شود.

ال جی چندی قبل یک فایل تصویری تبلیغاتی تازه پخش کرده که از معرفی یک موبایل هوشمند تازه خبر می‌دهد. با اینکه این تولیدکننده کره‌ای نامی از کالایی که برنامه ریزی شده است در روز یازدهم جولای (بیستم تیر) معرفی شود نبرده است، با اینحال قبل از این نیز در جریان لحظه معرفی ال جی کیو ۶ قرار گرفته بودیم. اکنون با اطمینان می‌گوییم این تیزر تبلیغاتی، دقیقا مرتبط به ورژن مینی ال جی جی ۶ است.

صفحه نمایش این گوشی موبایل بازهم به نسبت ابعاد تصویر دارای اختلاف ۱۸:۹ تجهیز خواهد شد، با اینحال اندازه کوچکتری در مقایسه با ابعاد صفحه نمایش ۵.۷ اینچی ال جی جی ۶ دارد. با استناد به اخبار غیر موثق، این کالا حاوی یک نمایشگر ۵.۴ اینچی فول اچ‌دی بوده و به پردازشگر هشت هسته‌ای اسنپدراگون ۴۳۰ تجهیز شده است. میزان حافظه رم آن در مقایسه با نمونه اصلی کاهش یافته و تنها ۳ GB خواهد بود.

دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی و معرفی شدن با اندروید ۷.۱.۱ نوقا به روش پیش‌فرض، از دیگر خصوصیت‌های مهم کالا تازه هستند. چند روز قبل بنچمارک ال جی کیو ۶ نیز پخش شد که نشان می‌داد معرفی این گوشی موبایل بسیار نزدیک است.

تیزر تبلیغاتی ال جی کیو ۶

امیدواریم این مقاله پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر