دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

ظهور استارتاپ های واسط میان کارفرما و کارجو

پیرامون اخبار وب و شبکه جهانی وب در خبرها آمده است :

درکنار تلاش همیشگی بشر برای جستجوی کار،عده ای مواقع در جستجوی فردی می گردیم که کاری را به روش برنامه ای و در لحظه کوتاه برایمان انجام دهد. در این عرصه استارتاپ ها بیکار ننشسته اند و با اسم پلی میان کارفرما و کارجو وارد میدان شده اند.

طبق خبرهایی که در شبکه های اینترنتی پخش شده است،درکنار تلاش همیشگی بشر برای جستجوی کار،عده ای مواقع در جستجوی فردی می گردیم که کاری را به روش برنامه ای و در لحظه کوتاه برایمان انجام دهد. در این عرصه استارتاپ ها بیکار ننشسته اند و با اسم پلی میان کارفرما و کارجو وارد میدان شده اند.

تا قبل از ظهور استارتاپ های واسط میان کارفرما و کارجو،مردم مجبور بودند برای رابطه با یکدیگر به بازارهای سنتی مراجعه کنند با اینحال امروزه این نیاز به کمک استارتاپ ها برطرف شده است . با اسم نمونه استارتاپ پونیشا که در ایران سابقه ۵ ساله دارد توانسته واسط میان کارفرما و کارجو باشد و بسیاری از مردم را از معضل بیکاری نجات دهد.در این سیستم برنامه ها به وسیله کارفرمایان به ثبت می رسد و کاربرانی که توانایی انجام برنامه ها را داشته باشند درخواست خود را با هزینه پیشنهادی و به علاوه از طرف دیگر مبلغی که پیش از هرچیز برنامه به روش پیش پرداخت دریافت می کنند،به ثبت می رسانند.در بحث سود زایی استارتاپ پونیشا نیز به طرز معمول هزینه ای برای ثبت برنامه و هزینه های جداگانه برای تبلیغ آگهی مقرر کرده می شود.مهمترین مزیت پونیشا آن است که نیاز به رابطه رو در رو با خریداران خود را ندارند و بدین جهت در هر نقطه از ایران یا جهان می توانند اشتغال خود را شروع کنند و پیشرفت دهند.

تجربه استفاده مستر والکو از استارتاپ پونیشا

برای انجام دادن یک برنامه به تایپیست نیاز داشتیم،با اینحال رابطه های مختلف برای جستجو تایپیست ثمر نرسید و بدین جهت در سایت پونیشا اعلام نیاز کردم.با این وجود روش ثبت برنامه به شکلی می باشد که می بایست از جانب سایت پونیشا تایید گردد که به طرز معمول چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد.بعد از تایید برنامه در عرض چند ساعت با درخواست های متعدد برای انجام برنامه با هزینه بسیار پایین مواجه شدم با این وجود برای اطمینان از نوع و کیفیت کارجو این توانایی در دست کارفرمایان می باشد تا به پنل کارجو مراجعه کرده و از برنامه های به ثمر رسیده کارجو مطلع شود و به علاوه از طرف دیگر نظرها دیگر کارفرمایان را در خصوص نوع فعالیت کارجو مشاهده نمایند و کارجو خوب خود را انتخاب نماید.برهمین اساس معتقدم پونیشا هم برای کارفرما و هم کارجو گزینه مناسبی می باشد که فعالیت مورد نظر با رضایت دو شخص در یک بستر امن شکل می گیرد.

اگر بخواهیم جمع بندی کنیم تمامی برنامه های معمول در پونیشا به چشم می خورد با اینحال پرفروش ترین و رایج ترین برنامه ها در دسته های تارنما،تکنولوژی معلومات،نرم افزار،موبایل،تولید محتوا و ترجمه،دیزاین،جراید و معماری،ورود معلومات و مدیریت،شبکه،یافتن منابع تولیدات،تولید و تولید،فروش و جذب بازار و بازرگانی،حسابداری،منابع انسانی و موارد حقوقی قابل دیدن است.

 

 

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک