دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

عدم دسترسی به اکانت اینستاگرام و راه‌های پیشگیری از آن - 0

عدم دسترسی به اکانت اینستاگرام و راه‌های پیشگیری از آن

در بیشتر مواقع اخبار نرم افزارها مورد استقابل قرار گرفته است:

عدم دسترسی به اکانت اینستاگرام به دلایل متفاوتی اتفاق می‌افتد، با اینحال باید کنترل حساب کاربری را از نو به دست گرفت. پیشتر دلایل بروز این سخت را بررسی می‌کنیم.

شبکه‌های اجتماعی از قبیل اینستاگرام، در لحظه ثبت حساب کاربری تازه از استفاده کننده یک آدرس ایمیل دریافت می‌کنند. در کمال تاسف مصرف کنندگان به بهانه هایی نامعلوم این گزینه را دور زده و یک ایمیل صحیح، که پیوسته به آن دسترسی دارند، را وارد نمی‌کنند. دلیل اصرار شبکه‌های اجتماعی به وارد کردن یک آدرس مشهور این است که آن را به چشم یک پل ارتباطی می‌بینند.

با این وجود عده ای شبکه‌ها به منظور اعتبارسنجی ایمیل، قبل از ثبت حساب کاربری ایمیلی به آن ارسال می‌کنند و تا لحظه کلیک بر روی لینک داخل آن، اکانت تازه ثبت نخواهد شد. مصرف کنندگان برای وارد کردن شماره موبایل مقاومت بیشتری نمایش داده و در اغلب موارد آن را وارد نمی‌کنند و در صورت اجباری بودن این گزینه، شماره‌ای اشتباه و نامعتبر به سیستم می‌دهند.

در کمال تاسف تجریه ثابت کرده اینستاگرام، سیستم نامه‌نگاری الکترونیکی خوبی ندارد! با اسم نمونه درخواست‌های تعداد فراوانی از مصرف کنندگان بعد از عدم دسترسی به اکانت اینستاگرام به منظور دریافت ایمیل بازیابی رمز عبور، هنوز بدون جواب باقی مانده است. فراموشی رمز عبور، وجود اختلال و مشکوک شدن سیستم به حساب کاربری در صورت لاگین به آن از ابزار‌های حاوی آی پی‌های مختلف، امکان دارد به از دست رفتن کنترل حساب کاربری اینستاگرام ختم شوند. آنچه ارزش دارد، بهره برداری از پل ارتباطی ثبت شده برای به دست گرفتن مجدد اکانت است.

با استناد به شرایط، شماره موبایل بهترین پل ارتباطی با سیستم این شبکه اجتماعی است و در لحظه عدم دسترسی به اکانت اینستاگرام به داد استفاده کننده خواهد رسید. وارد کردن شماره موبایل در شبکه‌های اجتماعی از قبیل فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و دیگر موارد هیچ مشکلی برای استفاده کننده ایجاد نمی‌کند.

عدم دسترسی به اکانت اینستاگرام

این شماره جزو حریم خصوصی مردم شمرده شده و در تنظیمات شخصی استفاده کننده نمایش داده نمی‌شود و تنها مقصود از گرفتن آن، رابطه مستقیم با خود استفاده کننده است. پس با خیالی راحت شماره همراه را در لحظه ثبت حساب تازه وارد کنید و یا در صورت داشتن حساب از قبل، به تنظیمات شخصی کاربری وارد شده و آن را وارد کنید.

بسیاری از مصرف کنندگان، به توجه به وارد کردن شماره موبایل و ایمیل صحیح در لحظه ایجاد اکانت، باز هم ادعا می‌کنند بعد از عدم دسترسی به اینستاگرام قادر به بازپس‌گیری آن نیستند. سخت اینجاست که بعد از وارد کردن ایمیل و شماره موبایل باید به پیامی که سیستم بنمایش میگذارد توجه کنید.

عدم دسترسی به اکانت اینستاگرام

در اغلب مواقع یک ایمیل و به علاوه از طرف دیگر پیغام کوتاه برای استفاده کننده ارسال می‌شود و تا لحظه عدم ورود به لینک درون آن‌ها و یا وارد کردن کد درونشان در قسمتی ویژه، آدرس‌ها ثبت نمی‌شوند. پس همزمان با اینکه استفاده کننده تصور می‌کند ایمیل و شماره خود را وارد کرده، در حقیقت هیچ پل ارتباطی بین وی و سیستم نیست.

برای جلوگیری از عدم دسترسی به اکانت اینستاگرام حتما یک شماره موبایل صحیح وارد کنید

با اینکه بهترین کانال ارتباطی با سیستم شبکه‌های اجتماعی شماره موبایل است، با اینحال یک سخت دیگر در اینستاگرام می باشد. مصرف کنندگان فراوانی به توجه به ثبت صحیح شماره موبایل و حتی تایید آن، باز هم نمی‌توانند بعد از عدم دسترسی به اکانت اینستاگرام کنترل آن را پس بگیرند! این مصرف کنندگان برای دو یا چند حساب کاربری در اینستاگرام یک شماره موبایل وارد کرده‌اند! حال در لحظه ثبت درخواست ارسال مجدد رمز عبور، سیستم قادر به متمایز کردن حساب‌ها از یکدیگر نیست و لینک ریست کردن پسورد یک حساب دیگر را برای استفاده کننده پیامک می‌کند!

اگر نمی‌توانید لینک ریست پسورد حساب کاربری مد نظرتان را دریافت کنید، ابتدا به تنظیمات شخصی اکانتی که اینستاگرام به اشتباه لینک مرتبط به آن را می فرستد وارد شده و شماره موبایل ثبت شده برای آن را تغییر دهید و از نو درخواست فراموشی رمز عبور را ارسال کنید. اگر با این ترفند نتوانستید حساب را پس بگیرید، در کمال تاسف باید قید آن را بزنید!

عدم دسترسی به اکانت اینستاگرام

پیشگیری بهتر از درمان است! برای جلوگیری از عدم دسترسی به اکانت اینستاگرام در لحظه‌های آتی، همین اکنون وارد تنظیمات شخصی کاربری شده و یک شماره موبایل صحیح و در معرض برای آن ثبت کنید. اگر در اینستاگرام چند اکانت دارید، مطمئن شوید برای هر یک شماره تلفن هوشمندی دارای اختلاف وارد کرده‌اید.

اگر قادر به لاگین به حساب کاربری‌تان نیستید، ممکن است اینستاگرام به دلیل عدم رعایت عده ای قانون های شما را تنبیه کرده است! ابتدا قانون های این شبکه اجتماعی را مطالعه کرده و از پایبندی به همه آن‌ها مطمئن شوید.

به علاوه از طرف دیگر اگر به امنیت حساب کاربری خود ارزش داده و دوست ندارید بعد از عدم دسترسی به اینستاگرام ، کنترل آن به دست فرد دیگری بیفتد، احراز هویت دو مرحله‌ای را برای آن اکتیو کنید. این سد ایمنی بسیار توانمند نیز از روش شماره موبایل کار می‌کند.

این خبر پیرامون اپ ها و نرم افزارها مورد بهره برداری قرار گرفته است. در صورت علاقه آن را با دوستان خود از روش ابزارهایی که در پایین میبینید به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر