دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

تصاویر جدید از حضور چیپست A11 در آیفون 7S حکایت دارند - 0

عکس ها تازه از حضور پردازشگر A11 در آیفون 7S حکایت دارند

از اخبار تکنولوژی خبرگزاری ها گفته اند که:

اکثر اخبار و عکس ها در روزهای واپسین مرتبط به تلفن مورد انتظار آیفون 8 بوده و در این مدت، کمتر بیننده انتشار جزئیاتی از آیفون 7S بوده ایم. حال با اینحال عکس ها تازه ای از بورد منطقی نمونه 7S پخش شده که معلومات قبلی مبنی بر بهره برداری از پردازشگر A11 را تأیید می کند.

آیفون 8 و آیفون 7S از پردازشگر یکسانی سود می برند

با استناد به عکس ها تازه و به علاوه از طرف دیگر تصویر های پخش شده از قطعات داخلی آیفون 8، بیننده بهره برداری از بورد مشابهی هستیم که نشان می دهد این دو موبایل، از پردازشگر های یکسانی سود می برند. با این وجود باید توجه داشت که آیفون 8 به احتمال بسیار زیاد از فرکانس پردازش و رم بالاتری دارا بوده، و خصوصیت های مخصوصی مانند تشخیص چهره و حقیقت اضافه را بهمراه خواهد داشت.

از جهت دیگر طبق معلومات موجود، آیفون 7S در حقیقت یک آپدیت درمقایسه با آیفون 7 بوده و اختلاف اصلی آن با نمونه قبلی، در بهره برداری از شیشه به جای آلومینیوم خواهد بود که باعث گسترش جزئی در ابعاد ابزار شده با اینحال، امکان بهره برداری از شارژ بی سیم را ممکن می کند.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است با استناد به خبرها قبلی، آیفون 7S و 7S Plus در مدت کوتاهی بعد از معرفی به مارکت معرفی می شوند با اینحال افرادی که علاقه مند به خرید آیفون 8 هستند، باید حدوداً یک ماه بیشتر از بقیه منتظر معرفی کالا مورد نظر خود بمانند.

امیدواریم این نوشته پیرامون تکنولوژی مورد استقبال شما قرار گرفته است.

منبع