دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

عکس ها ورژن‌ی ارتقاءیافته‌ی هدست‌های حقیقت ترکیبی ایسر، لنوو و دل لو رفت

خبری پیرامون موبایل برای علاقه مندان به این ابزار هوشمند:

مدت فراوانی نمیگذرد که عکس ها تازه ای از نمونه آپدیت شده‌ی هدست‌های حقیقت ترکیبی ویندوزی تولید دل، ایسر و لنوو لو رفت.

تا اینجای کار در فروشگاه ویندوز تنها بیننده ورژن‌ی ویژه پیشرفت‌دهندگان هدست‌های حقیقت ترکیبی ویندوز بوده‌ایم؛ با اینحال اکنون عکس هایی از ورژن‌ی آپدیت شده‌ و زیباتر این هدست‌ها به بیرون درز کرده است.

در عکس فوق به روشنی می‌توان دید که هدست حقیقت ترکیبی ایسر اکنون به یک سربند و پد‌های بهبودیافته تجهیز شده است.

در این تصویر‌های تازه به علاوه از طرف دیگر بیننده برنامه مرجع ورژن‌ای از کنترلر هدست حقیقت ترکیبی مایکروسافت هستیم و جای تعجب نیست که ظاهر این کالا دقیقا شبیه به به ورژن‌ی ابتدایی‌ی هدست مایکروسافت به‌ نظر می‌رسد.

حدسیات می شود این هدست‌های تازه در فصل تعطیلات معرفی شوند و با استناد به اینکه در حال نزدیک شدن به تعطیلات هستیم، می‌توان گفت این عکس ها مرتبط به ورژن‌ی نهایی این تولیدات است که آن‌ها را نتیجا در ویترین مغازه‌ها خواهیم دید. امیدواریم که مشکلات مطرح‌شده به وسیله بررسی‌کننده‌ها و پیشرفت‌دهندگان، از نمونه سخت جزئی با این وجود خسته کننده‌ی ورود نور، لولایی که به اندازه‌ی کافی باز نمی‌شود و پدها در نمونه نهایی هدست‌های مطرح شده، رفع شده باشد.

علاقمندان در فصل تعطیلات قادر اند با پرداخت مبلغ ۳۰۰ دلار و بهره برداری از یک پی‌سی یا لپ‌تاپ که ویژگیهای تکنیکی مناسبی داشته باشد، از هدست‌های حقیقت ترکیبی ویندوزی سود ببرند. 

نظر شما در باب هدست‌های حقیقت ترکیبی ویندوزی چیست؟ آیا شما تمایلی برای خرید این تولیدات دارید؟

امیدواریم این نوشته پیرامون موبایل برای شما جالب بوده باشد.

منبع خبر