دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

ویدیوی جدید هواوی میت 10 منتشر شد؛ ظاهر پرچمدار هواوی چگونه است؟ - 0

فایل تصویری تازه هواوی میت 10 پخش شد؛ ظاهر نمونه برتر هواوی به چه نحو است؟

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

چندی قبل “Concept Creator” که با ایجاد عکس ها رندر از موبایل های آتی شهرت دارد، با پخش فایل تصویری تازه هواوی میت 10 (Huawei Mate 10) توجه همگان را به خود جلب کرده است.

مثل کارهای قبلی، این فایل تصویری تازه نیز بر پایه معلومات و اخبار غیر موثق موجود تهیه شده و گوشی تازه هواوی را از زوایای مختلف نشان می‌دهد.

جدی ترین خصوصیت گوشی میت 10، نمایشگر بدون حاشیه “EntireView” با پنل اولد است که به وسیله هواوی پیشرفت داده شده و در نمونه برتر تازه این تولیدکننده استفاده خواهد شد. تولیدکنندگان تلاش کرده‌اند تا با به حداقل رساندن حاشیه‌های این گوشی، صفحهء نمایشی تمام‌صفحه را در مقابل مصرف کنندگان قرار دهند. به علاوه از طرف دیگر به ذهن خطور میکند تولیدکنندگان گوشی تازه خود را با نمایشگری 6 اینچی با وضوح 1080×2160 و پردازشگر 10 نانومتری کایرین 970 تولید خواهند کرد.

فایل تصویری تازه هواوی میت 10

مطابق با معلومات قبلی، در قسمت پشتی نیز از سیستم دوربین دوتایی با برند لایکا استفاده شده تا امکان ثبت عکس ها با بالاترین کیفیت ممکن وجود داشته باشد. گفته می‌شود گوشی هواوی میت 10 با هزینه ای بالاتر از هزار دلار به فروش خواهد رسید.

فایل تصویری تازه هواوی میت 10

امیدواریم این نوشته پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر