دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

فریمور ۵٫۰ پلی‌استیشن ۴ از راه می‌رسد/ افزایش سیستم استریم Twitch – کلیک

پیرامون بازی ها خبری پخش شده مبنی بر اینکه :

رسانه کلیک – فریمور ۵٫۰ پلی‌استیشن ۴ هم‌اکنون در حال پیشرفت و دیزاین است و خیلی زود همراه با خصوصیت‌ها و توانایی‌های تازه بر روی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ پخش خواهد شد.

با استناد به خبرها منابع خبری، ورژن بعدی و تازه فریمور پلی‌استیشن ۴ (Firmware Version 5.0) همراه با خصوصیت‌های تازه مانند اشتراک‌گذاری محتوا و تعاملات بهتر از قبلی پخش خواهد شد.

وبسایت یورو گیمر (EuroGamer) یک ورژن از یاداشت‌های به روز‌رسانی بعدی فریمور پلی‌استیشن ۴ (Firmware Version 5.0) را بدست آورده و از روش این یاداشت به عده ای از تفاوت شامل تفاوت در سیستم حساب و اکانت کاربری کنسول و افزایش سیستم استریم Twitch بر روی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ پرو، اشاره کرده است. دیگر تفاوت تازه شامل بازسازی سیستم کاربری اصلی کنسول شما، توانایی پیگیری هر استفاده کننده و اضافه کردن اعلان ها به منوی سریع PS4 است. 

سیستم استریم Twitch نیز بوسیله به روز‌رسانی فریمور ۵٫۰ پلی‌استیشن ۴، فیلم‌ها را با کیفیت ۱۰۸۰P و نرخ فریم ۶۰ فریم در ثانیه پخش خواهد نمود. با این وجود این توانایی تنها در کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو ممکن خواهد بود.

شما هم‌اکنون میتوانید در کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو از قابلیتهای ۱۰۸۰p Remote Play و Share Play استفاده کنید. در فریمور ۵٫۰ قادر خواهید بود مثل سیستم کنسول ایکس باکس وان، هر حساب یا اکانت کاربری را که می‌خواهید Follow (دنبال) کنید.

هم اینک شما میتوانید این کار را تنها برای حساب‌های تایید شده و رسمی برای بازی‌ها و عده ای از پیشرفت‌دهندگان فردی و اکانت‌های Youtube انجام دهید. این آپدیت نیز شامل چندین تغییر جزئی مانند خدمات رسانی از زبان های فراوانی و بیشتر است.

تفاوت جزیی دیگری مانند Push Notifications برای اتفاق‌ها، ارسال کامنت از جانب مشاهده کننده Broadcast در حالت VR، توانایی رابطه و رابطه Broadcast به انجمن پلی‌استیشن (PlayStation Community) و خدمات رسانی از هفت زبان دیگر از قبیل چک، تایلندی، یونانی، اندونزی، ویتنامی، رومانیایی و مجارستانی در به روز‌رسانی فریمور ۵٫۰ پلی‌استیشن ۴ مشاهده می‌شود. 

هنوز تاریخ انتشار فریمور ۵٫۰ پلی‌استیشن ۴ به روش رسمی از طرف کمپانی سونی اعلام نشده است.

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک