دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

زمان انتشار بازی The Crew 2 مشخص شد - کلیک - 0

لحظه انتشار بازی The Crew 2 معلوم شد – کلیک

پیرامون بازی ها خبری پخش شده مبنی بر اینکه :

به نوشته خبرگزاری ها – به توجه به اینکه «یوبی سافت» در کنفرانس «گیمزکام ۲۰۱۷» حضور نیافت، با اینحال این تولیدکننده فرانسوی همراه با انتشار جزئیات تکمیلی، تاریخ انتشار بازی مورد انتظار The Crew 2 را واضح کرد.

اگر خاطرتان باشد، درست چند روز قبل از اجرا کنفرانس کمپانی یوبی سافت در کنفرانس بزرگ E3 سال میلادی جاری، این تولیدکننده از ورژن دوم سری پرطرفدار The Crew پرده گشود. سپس یوبی سافت در طول کنفرانس خود با پخش تریلر مهیج و دیدنی، واضح کرد که این عنوان تصویری در تاریخ نامشخصی از سال مالی جاری «یوبی سافت» توزیع خواهد شد. بدین خاطر، متوجه شدیم که در صورت عدم بروز سخت در دیزاین، پیشرفت و تولید بازی، عنوان The Crew 2 قبل از تاریخ  ۱۱ فروردین سال ۹۷ به دست علاقه مندان و بازیکنان خواهد رسید.

حال به توجه به اینکه کمپانی یوبی سافت رسما کنفرانسی در کنفرانس بزرگ Gamescom 2017 برگزار نکرد، لیکن در در طول این مراسم معلومات، جزئیات و ویدیوهای نسبتا فراوانی از عناوین تصویری در حال پیشرفت این تولیدکننده بازی ساز پخش شد. با استناد به بیانیه تازه یوبی سافت، عنوان تصویری مورد انتظار و پرطرفدار The Crew 2 در تاریخ ۱۶ مارس سال میلادی آتی (۲۰۱۷) مصادف با ۲۵ اسفند ماه سال ۹۶ بر روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی ویندوزی توزیع خواهد شد.

به علاوه از طرف دیگر پیش بینی می شود ورژن ایکس باکس وان ایکس و پلی استیشن ۴ پرو بازی The Crew 2 از رزولوشن ۴K حقیقی خدمات رسانی می کند و این ورژن با نرخ فریم بالاتر و ثابتی اجرا خواهد شد.

با این وجود باید بدانید برای تجربه این عنوان تصویری، ضروری نیست تا ۲۵ اسفند منتظر بمانید چرا که پیشتر یوبی سافت در خبرها منتشر کرده است بزودی ورژن آزمایشی و بتای از بازی The Crew 2 پخش خواهد شد. در کمال تاسف هنوز تولیدکنندگان تاریخ معرفی دقیق این ورژن را واضح نکرده اند. جهت دریافت و تجربه ورژن آزمایشی، ابتدا باید در تارنما رسمی بازی ثبت اسم کنید. حال در صورتی که در قرعه کشی یوبی سافت برنده شوید، کدهای ویژه این ورژن به پست الکترونیکی شما ارسال خواهند شد و قادر اید بازی را به مدت محدود امتحان کنید.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است؛ ورژن دوم بازی The Crew پا فراتر از ورژن پیشین قرار داده و دیگر تنها و تنها شامل مسابقات ماشینی نیست حتی مسابقات هواپیماها و موتور سیکلیت هم به ورژن اصلی آن اضافه شده اند. بدین خاطر، تنوع مسابقات به قدری زیاد شده که هرگز از تجربه چند ساعته بازی خسته نخواهید شد. از نمونه وسایل نقلیه بازی می توان به خودرو مسابقه ای و آف رود، موتور سیکلت های مسابقه ای و پرشی، قایق، هلی کوپتر و هواپیمای تک نفره مسابقه ای اشاره نمود.

در بازی The Crew 2، مثل ورژن قبلی، قادر اید در جهان باز ایالات متحده آمریکا به گشت و گذار هزینه کنید و با دوستان و حریفانتان مسابقه بدهید. همان شکلی که که اشاره کردیم، قرار نیست تنها با ماشین در مسابقات کمپانی کنید چرا که مسابقات مخصوصی هم برای دیگر وسیله های نقلیه مانند موتور سیکلت ها، هواپیماهای تک نفره، قایق های پرشی و … مقرر کرده شده است. با استناد به گفته های تولیدکنندگان، مسابقات بازی The Crew 2 به چهار دسته بندی مسابقات خیابانی، مسابقات آزاد (freestyle)، آف رود (off-road) و مسابقات حرفه ای (Pro) تقسیم می شود.

در جریان بازی قادر اید بین سه محیط مختلف از نمونه خشکی، دریا و هوا سوییچ کنید. به بیان دیگر، فرض کنید با ماشین مسابقه ای خود در حال رانندگی بر روی پل گلدن گیت (Golden Gate Bridge) در سان فرانسیسکو هستید. حال قادر اید به رودخانه رفته و به سرعت به قایق خود سوییچ و ادامه مسیر را با قایق طی کنید. این مسئله برای سوییچ به هواپیما نیز صادق است.

در انتهای، کمپانی یوبی سافت همراه با اعلام تاریخ انتشار The Crew 2، جزئیات و اطلاعاتی از جوایز ویژه پیش خرید بازی معرفی کرد. با این شرایط، افرادی که عنوان تصویری مورد انتظار The Crew 2 را پیش خرید کنند، سه روز زودتر از دیگر بازیکنان (۲۲ اسفند) به ورژن اصلی بازی دسترسی خواهند داشت. به علاوه از طرف دیگر تولیدکنندگان یک پک وسیله نقلیه به اسم Legendary Motors Pack را برای پیش خریداران بازی مقرر کرده اند. گفتن این مسئله در اینجا ضروری است، ورژن گلد بازی نیز شامل دو پک وسیله نقلیه و سیزن پس می شود.

The Crew 2

پیشتر قادر اید جزئیاتی از مزایای پیش خرید و محتویات دو ورژن دیلاکس و گلد بازی آگاه شوید.

  • با پیش خرید تمامی ورژن های بازی The Crew 2، به پک Legendary Motors Pack دسترسی خواهید داشت که این بسته شامل ماشین مسابقه ای Mercedes-AMG C 63 Touring Car 2016 و موتور Harley-Davidson Iron 883 2017 است.
  • ورژن دیلاکس بازی ضمن سود مندی از بسته Legendary Motors Pack، شامل بسته دیگری به اسم Motorsports Deluxe Pack نیز می شود که در این بسته ماشین Ford F-150 Raptor Race Truck 2017، Abarth 500 2008 Monster Truck Edition و هواپیمای Pilatus PC-21 حضور دارند. به علاوه از طرف دیگر، در این ورژن سه پوشش مختلف هم برای شخصیت شما مقرر کرده شده است.
  • ورژن گلد بازی در تاریخ ۱۳ مارس سال میلادی ۲۰۱۸ (۲۲ اسفند) به دست خریداران خواهد رسید که شامل دو بسته فوق (Motorsports Deluxe Pack و Legendary Motors Pack) و سیزن پس بازی است. هزینه ورژن دیجیتالی گلد بازی ۱۰۰ دلار و هزینه ورژن فیزیکی گلد بازی نیز ۱۱۰ دلار خواهد بود. دلیل این اختلاف هزینه ۱۰ دلاری، استیل بوک بازی است.

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک