دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

لوگو جدید گوگل دستگاه DJ‌ شد؛ بزرگداشت چهل و چهارمین سالگرد هیپ هاپ به سبک گوگل - 0

لوگو تازه گوگل ابزار DJ‌ شد؛ بزرگداشت چهل و چهارمین سالگرد هیپ هاپ به سبک گوگل

خبری در خبرگزاری ها پخش شده است مبنی بر اینکه:

به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد موسیقی هیپ هاپ، لوگو تازه گوگل در صفحه اصلی وب‌سایت این تولیدکننده، به مصرف کنندگان اجازه می‌دهد تا نقش یک DJ حرفه‌ای را ایفا کنند.

گوگل دودل اسم انحصاری تغییر موقتی لوگوی گوگل در صفحه اصلی است که همراه با مناسبت‌های مختلف تغییر می‌کند. در چنین موقعیتی، برای مشاهده این دودل تازه امکان دارد نیاز به تغییر آی پی داشته باشید.

طراحان با بهره برداری از سری‌ای از نمونه‌ها و بیت‌های کلاسیک این سبک از قبیل Apache همراه با Get Ready و More Bounce to the Ounce و همین‌طور بسیاری از نمونه‌های خاطره‌انگیز دیگر، تلاش کرده‌اند تا کار کردن با دو صفحه گردون تعاملی در دودل تازه خود را لذت‌بخش کنند. به علاوه از طرف دیگر، معلومات مرتبط به آهنگ‌ها و نمونه‌ای که برای آنها استفاده می‌شود نیز در معرض مصرف کنندگان خواهد بود.

با اینکه این لوگو به روش هر روزه تغییر کرده و مهندسان نیز در بیشتر مواقع فرضیه‌های ممتازی دارند، با این وجود دودل امروز گوگل با لحظه‌های دیگر دارای اختلاف بوده و مورد استقبال بسیاری از علاقه‌مندان به این سبک قرار گرفته است.

دودل تازه گوگل

لحظه فراوانی تا تغییر این لوگو باقی نمانده است؛ پس همین اکنون دست به کار شوید و شانس خود را برای مبدل شدن به یک DJ حرفه‌ای امتحان کنید!

امیدواریم این مقاله مورد توجه خوانندگان محترم دیجیلند واقع شود. درصورت تمایل با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع