دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

لپ تاپ ایسوس زنبوک پرو UX550 ؛ باریک‌ترین، سبک‌ترین و سریع‌ترین در خانواده زنبوک پرو

لپ تاپ ایسوس زنبوک پرو UX550 ؛ باریک‌ترین، سبک‌ترین و سریع‌ترین در خانواده زنبوک پرو

اگر به رایانه علاقه مند هستید این خبر امکان دارد برای شما جالب باشد:

لپ تاپ ایسوس زنبوک پرو UX550 رسما معرفی شد. این کالا تازه، سریع‌ترین، باریک‌ترین و سبک‌ترین لپ تاپ ایسوس از خانواده زنبوک پرو شمرده می‌شود.

در چنین موقعیتی، با اینکه ما با سریع‌ترین لپ تاپ از خانواده ZenBook Pro رو به رو هستیم، سخت افزار این کالا تازه آنقدرها هم فرض کنید توانمند نیست. تولیدکنندگان از نسل هفتم پردازشگر‌های Core i7 اینتل استفاده کرده‌اند؛ همزمان با اینکه اکنون نسل هشتم معرفی شده است. این گزینه پیرامون کارت گرافیک و استفاده GTX 1050 Ti نیز صدق می‌کند؛ جایی که کارت‌های قوی‌تر بسیاری برای انتخاب می باشد. نمایشگر لپ تاپ تازه ایسوس نیز با اندازه 15.6 اینچ و وضوح 1080p پیشرفت یافته که ممکن است کمی ناامید کننده باشد.

از دیگر خصوصیت‌های لپ تاپ ایسوس زنبوک پرو UX550 نیز می‌توان به هارد جامد 512 GB PCIe، شازنده GB حافظه رم، دو پورت تاندربولت 3 بر پایه یو اس بی نوع C همراه با سنسور اثر انگشت و خدمات رسانی از Windows Hello اشاره نمود.

یکی از موارد قابل توجه پیرامون این کالا تازه، سود‌گیری از تکنولوژی شارژ سریع است؛ چیزی که ما معمولا در لپ تاپی این‌چنین مشاهده نمی‌کنیم. ایسوس مدعی شده به دلیل این سیستم، باتری لپ تاپ UX550 با شارژ پایین ظرف 49 دقیقه تا 60 درصد شارژ می‌شود که در رفتار بسیار خوب است.

در کل، ایسوس زنبوک پرو UX550 با هزینه 1699 دلار، لپ تاپی توانمند و کارآمد است. در چنین موقعیتی اگر در جستجوی بهره برداری از تازه ترین سخت افزار موجود هست، یقینا UX550 گزینه مناسبی نخواهد بود.

اگر این خبر پیرامون رایانه مورد قبول شما بنا شده است آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر