دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

لپ تاپ ایسوس زنبوک 13 معرفی شد؛ سبک، کوچک و قدرتمند!

لپ تاپ ایسوس زنبوک ۱۳ معرفی شد؛ سبک، کوچک و توانمند!

اگر به رایانه علاقه مند هستید این خبر امکان دارد برای شما جالب باشد:

لپ تاپ ایسوس زنبوک ۱۳ (ASUS ZenBook 13) با شماره نمونه UX331UAL در کنفرانس CES 2018 معرفی شد. پیشتر نگاهی به مشخصات و قابلیت ها لپ تاپ تازه ایسوس خواهیم داشت.

همراه با تولیدات ویژه بازی و روترهای غیر متعارف، ایسوس یک لپ تاپ جمع و جور و بینهایت مفید را هم با خود به لاس وگاس آورده است تا بیش از قبل در کانون توجه قرار گیرد. لپ تاپ ایسوس زنبوک ۱۳ با سود‌گیری از ویندوز ۱۰ و توانایی‌هایی از قبیل Windows Hello و Modern Standby، با بدنه‌ای فلزی و طول عمر ۱۵ ساعته باتری ساخته شده تا مصرف کنندگان با کالایی درخور رو به رو باشند. وزن بسیار پایین ۲.۱۷ پوند (۰.۹۸ کیلوگرم)، یکی از خصوصیت‌های قابل توجه این لپ تاپ است، به گونه‌ای که ایسوس آن را به اندازه پر سبک می‌داند! تحت این شرایط حمل ابزار نیز بسیار راحت خواهد بود.

پیرامون ویژگیهای تکنیکی، زنبوک ۱۳ به نسل هشتم ار پردازشگر Core i7 کمپانی اینتل، ۱۶ GB رم و ۱ ترابایت هارد جامد PCIe تجهیز شده و سیستم صوتی هارمن کاردن تجربه‌ای فوق‌العاده از صدای همه‌جانبه و باکیفیت را تضمین خواهد نمود.

در کمال تاسف تولیدکنندگان لحظه معرفی و هزینه لپ تاپ ایسوس زنبوک ۱۳ را اعلام نکرده‌اند. در چنین موقعیتی، ایسوس بیان می کند نیمه اول سال جاری میلادی این کالا تازه به دست خریداران خواهد رسید. پیشتر میتوانید عکس ها ایسوس ZenBook 13 را بنگرید:

اگر این خبر پیرامون رایانه مورد قبول شما بنا شده است آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر