دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

مایکروسافت آپدیت های حجیم اجباری ویندوز 10 را متوقف می‌کند

خبری پیرامون موبایل برای علاقه مندان به این ابزار هوشمند:

به توجه به همه جذابیت‌های ویندوز ۱۰، دریافت آپدیت‌های حجیم اجباری در این ورژن خسته کننده است، به ذهن خطور می کند مایکروسافت درصدد رفع این سخت برآمده است.

مایکروسافت در سال ۲۰۱۵، برنامه ارتقاء ویندوز ۷ و ویندوز ۸ به سیستم‌عامل تازه ویندوز ۱۰ را شروع کرد؛ با اینحال بخشی از این روش، دانلود سری‌ای ۶ تا ۸ GB از فایل‌های نصبی بود؛ دانلود چنین دیتای حجیمی علاوه‌ بر آنکه دلیل بروز سخت برای مردم زیادی از مصرف کنندگان ویندوز و رایانه های آن‌ها شد؛ یک خدمات حفاظت از طبیعت آفریقایی را نیز تا فاصله ورشکستگی پیش برد.

با اینحال نتیجا مصرف کنندگان آلمانی ویندوز کمپین، شکایتی علیه مایکروسافت برای این مسئله ترتیب دادند. بعد از ۱۸ ماه کشکش قانونی، نتیجا مایکروسافت تسلیم شد و اطلاع داد:

مایکروسافت دیگر فایل‌های آپدیت ویندوز را بدون رضایت مصرف کنندگان روی سیستم‌های آنان دانلود نخواهد کرد.

با این وجود این مسئله دقیقا زمانی اتفاق افتاد که کار از کار قبلی بود. کورنیلیا تاوچ، مدیر مرکز خریداران در بادن وورتمبرگ آلمان، اطلاع داد: «خوش‌بین هستیم که مایکروسافت و دیگر تولید‌کنندگان نرم افزاری از این به بعد به چنین مواردی که قابل چشم پوشی نیستند، بیشتر ارزش خواهند داد.»

 آپدیت‌های حجیم، بخشی از آپدیت‌‌رسانی هسته سیستم‌عامل نیز هستند و یقینا آپدیت‌های مرتبط به آپگرید سیستم‌عامل شامل این مسئله خواهند شد، نه آپدیت‌رسانی هسته ویندوز.

امیدواریم این نوشته پیرامون موبایل برای شما جالب بوده باشد.

منبع خبر