دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

مایکروسافت تیزری از کیبوردهای تایپ کاور تازه سرفس پرو را پخش کرد

از اخبار تکنولوژی خبرگزاری ها گفته اند که:

فردا مایکروسافت رویدادی را در شانگهای چین تدارک دیده که طبق اخبار غیر موثق این امیدواری می باشد ردموندی های در این کنفرانس از تازه ترین کالا سری سرفس پرو معرفی کنند. حال توییتی پخش شده که نشان می دهد معرفی کیبوردهای تایپ کاور (Type Cover) تازه هم خارج از فکر نیست.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است در توییت مورد اشاره که در حساب کاربری «پانوس پانای»، مدیر ارشد دیوایس های مایکروسافت پخش شده، ایشان به ما یادآور می شود که تنها کمتر از 30 ساعت تا اجرا اتفاق آنها در شانگهای لحظه باقی مانده و در عکس پیوست شده با توییت می توان چهار کیبورد تایپ کاور ویژه سرفس پرو را مشاهده کرد.

به نظر می رسد این کیبوردها هم از نوع آلکانترا باشند

نهایتا بدین شکل مطرح شده است که کیبوردهای تایپ کاور ذکر شده از نوع آلکانترا بوده که چندی قبلً در سرفس لپ تاپ معرفی شده به وسیله مایکروسافت هم مورد بهره برداری قرار گرفته است.

ضروری به اشاره است که سری تازه سرفس پرو یقیناً با کیبوردهای مطرح شده توزیع خواهد شد و تنها یک ارتقای ساده سخت افزاری درمقایسه با نسل حاضر سرفس پرو 4 است و دیزاین آن هم بسیار شبیه به به تازه ترین نمونه سرفس پرو خواهد بود.

گفتن این مسئله در اینجا ضروری است هنوز معلومات محدودی از کالا تازه خانواده سرفس پرو در معرض است و برای دست یافتن به معلومات تکمیلی می بایست تا اتفاق فردا منتظر بمانید.

امیدواریم این نوشته پیرامون تکنولوژی مورد استقبال شما قرار گرفته است.

منبع