دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

معاون وزیر ارتباطات به فیلترینگ تلگرام واکنش نشان داد

خبری پیرامون موبایل برای علاقه مندان به این ابزار هوشمند:

معاون وزیر ارتباطات و تکنولوژی معلومات در پستی اینستاگرامی اطلاع داد که راه حل برخورد با داعش و منافقین بستن ارتباطات نیست.

مقاله‌های مرتبط:

در طول چند روز قبلی، عده ای مدیران قضایی کشور اعلام کردند که حمله‌ی تروریستی داعش به تهران در پیغام‌رسان تلگرام هماهنگ شده است و این فضا به این جهت که تحت کنترل فنی ایران نیست، باید فیلتر شود.

معاون وزیر ارتباطات و تکنولوژی معلومات و مدیرعامل هیئت مدیره‌ و مدیرعامل کمپانی ارتباطات زیرساخت به مسئله فیلترینگ تلگرام واکنش نشان داد و اطلاع داد راه حل برخورد با داعش و منافقین بستن ارتباطات نیست. آذری جهرمی در صفحه‌ی اینستاگرام خود نوشت:

‌«منافقین و داعش از یک ابزار ارتباطی استفاده کرده‌اند»؛ جمله‌ای خبری که بررسیِ شنونده از نحوه‌ی بیان گوینده این است که بایستی با این ابزار ارتباطی برخورد کرد. تهدید وزیر ارتباطات هم چاشنی نشان دادن جدیت ما. بالاخره دستمان به وزیر می‌رسد اگر به داعش و منافقین و خدمات‌دهنده بین‌المللی نمی‌رسد!

کل دنبال کنندگان منافقین کوردل و داعش در کشور چقدر است؟ خدمات مفید و دنبال کنندگان آن چقدر هستند؟ وقتی این‌گونه بیان می‌کنیم دشمنان ما راه حل خوبی یاد می‌گیرند و آن‌هم اینکه برویم از نقاط قوت ایران سود ببریم، عده‌ای هستند که آن‌ها را خراب می‌کنند و در مردم نارضایتی ایجاد می‌شود و هدف ما چه چیزی بهتر از اینکه بین مردم و حاکمیت اختلاف ایجاد کنیم؟

راه حل برخورد با داعش و منافقین بستن ارتباطات نیست که اگر ببندیم امروزه هزاران هزار ابزار ارتباطی دیگر موجود است. در بیشتر مواقع همراهی مردم دلیل موفقیت ما بوده است. با این وجود پیگیری همدلانه نه تهدیدآمیز برای پاک‌سازی محیط مجازی هم ضروری است.

امیدواریم این نوشته پیرامون موبایل برای شما جالب بوده باشد.

منبع خبر