دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

معرفی ربات تلگرام «هم صحبت من»؛ با افراد ناشناس هم صحبت شوید - 0

معرفی ربات تلگرام «هم صحبت من»؛ با مردم ناشناس هم صحبت شوید

از اخبار تکنولوژی اخباری منتشر شده که:

ارتباطات اجتماعی یکی از اصلی ترین مهارت هایی است که باید به خوبی آن را فرا گیریم. در باب همین مسئله در زندگی اجتماعی شیوه های گوناگونی برای برقراری رابطه و گفتگو با اشخاص مختلف می باشد. ممکن است بتوان گفت که بهره برداری از پیغام رسان ها و گفتگو با افرادی که هیچ شناختی درمقایسه با آن ها ندارید، یکی از راه حل های پیشنهادی جهان مدرن امروز است.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و خلاقیت چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در نمونه دیگری از سری معرفی ربات های تلگرام تصمیم گرفته ایم ربات hamsohbatemanbot@ را برای شما علاقه مندان معرفی کنیم. با بهره برداری از ربات فوق قادر اید به روش ناشناس به گفتگو با دیگر مصرف کنندگان هزینه کنید و از هم صحبتی با آن ها لذت ببرید..

برای دسترسی به این ربات کفایت می کند از آیدی hamsohbatemanbot@ استفاده کرده و یا روی این لینک کلیک کنید و بعد از باز شدن صفحه ی ربات روی start/ ضربه بزنید. با انجام این کار ربات معلومات ضروری را در دست شما قرار می دهد. حال ربات منویی را در دست شما قرار می دهد که حاوی آیتم‌های متنوعی است.

قبل از هر چیزی در صورت انتخاب گزینه «برام یه هم صحبت پیدا کن!» برای بار نخست ربات از شما می خواهد تا جنسیت، استان و سن خود را واضح نمایید. واضح کردن این گزینه ها پیوسته به روند جستجوی ربات و پیدا کردن هم صحبت خوب کمک می کند. با پشت سر گذاشتن این مراحل نتیجا فرصت به پیدا کردن یک هم صحبت می رسد.

برای پیدا کردن هم صحبت کافیست روی گزینه «برام یه هم صحبت پیدا کن!» کلیک کنید. با انجام این کار ربات از شما می خواهد تا یک سری معلومات واضح از قبیل جنسیت، استان و سن هم صحبت را در اختیارش بگذارید. باید بگوییم که بهره برداری از این توانایی به نحوی جستجوی پیشرفته ربات شمرده می شود.

لازمه ی بهره برداری از توانایی جستجوی پیشرفته معرفی ربات به ۵ استفاده کننده دیگر است.

با آن که تمامی قابلیت های ربات به رایگان در دست مصرف کنندگان قرار گرفته است با اینحال لازمه ی بهره برداری از توانایی جستجوی پیشرفته معرفی ربات به ۵ استفاده کننده دیگر است. بهره برداری از چنین راهی کمی اعصاب خورد کن به نظر برسد با اینحال باید بدانید که پیشرفت دهندگان ربات فوق تنها برای جذب مصرف کنندگان بیشتر و مطرح تر کردن خود روی به چنین گزینه ای آورده اند.

در صورتی که دلتان نمی خواهد از جستجوی پیشرفته استفاده نمایید کافیست با گزینش پشت سر هم گزینه «مهم نیست» پرسش نامه ای که در مقابل تان قرار دارد را پشت سر بگذارید. بعد از آن ربات شروع به جستجو برای پیدا کردن هم صحبت می کند و نتیجه را به اطلاع شما می رساند.

بعد از پیدا شدن هم صحبت خوب قادر اید با وی به گفتگو هزینه کنید، معلومات خود شامل جنسیت، استان و سن را با ایشان به اشتراک بگذارید و حتی با طرف مقابل تان بازی کنید. در انتهای اگر بیننده ناهنجاری ها و توهین های پیاپی از جانب هم صحبت خود بودید قادر اید بعد از اتمام گفتگو ایشان را بلاک کنید و به گفتگوی خود خاتمه دهید.

بلاک کردن اشخاص متخلف به حذف این مردم از ربات ذکر شده کمک شایانی خواهد نمود.

انجام این کار مطمئناً به حذف مردم سودجو از ربات «هم صحبت من» کمک شایانی خواهد نمود. در مقابل نیز اگر از هم صحبتی با طرف مقابل خود لذت برده اید و دوست دارید زمانی دیگر نیز با ایشان همراه شوید کافیست روی گزینه «اضافه کردن به دوستان» ضربه بزنید تا بعدها نیز امکان گفتگوی شما با وی وجود داشته باشد.

برای صحبت مجدد با آن شخص از روش منوی اصلی ربات گزینه «دوستان من» را انتخاب و روی فردی که آن را در فهرست دوستان خود ذخیره کرده اید، ضربه بزنید. در صورت تأیید درخواست شما به وسیله فرد مقابل از نوً قادر اید به صحبت خود با وی ادامه دهید و از هم صحبتی با ایشان لذت ببرید.

قابلیت های «هم صحبت من» به همی نجا ختم نمی شود. مصرف کنندگان قادر هستند از خصوصیت «لینک چت ناشناس» نیز بهره ببرند. با گزینش این گزینه ربات لینک گفتگوی در دست به شما را برای شما علاقه مندان ارسال می کند. با ارسال این لینک در گروه ها و حتی شبکه های اجتماعی دیگر از قبیل اینستاگرام قادر اید دوستان خود را برای یک هم صحبتی ناشناس دعوت کنید.

ممکن است یکی از آشنایان شما حرفی داشته باشد که نتواند آن را به روش رو در رو مطرح نماید. در صورتی که فردی از روش این لینک برای شما درخواست هم صحبتی ارسال کند قادر اید از روش بخش «مردم در انتظار من» درخواست ایشان را تأیید و به روش هم لحظه سرگرم گفتگو با ایشان شوید. این خصوصیت یکی از مزیت های این ربات درمقایسه با دیگر ربات ها به حساب می آید.

اگر بسیاری از ناهنجاری های موجود را کنار بگذاریم و با پیروی از قانون های از ربات «هم صحبت من» سود ببریم، قادریم بگوییم که ربات ذکر شده یکی از بهترین گزینه ها برای ارتقای روابط اجتماعی و پیدا کردن دوستان تازه به حساب می آید. کافیست با گزارش مردم متخلف دست آن ها را از چنین ربات هایی کوتاه کنیم.

با شرایطی که قبل از این نیز گفتیم، تصمیم گرفته ایم به روش هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرها با ما به اشتراک بگذارید.

در قسمت تکنولوژی دیجیاتو بخوانید:

امیدواریم این نوشته پیرامون تکنولوژی مورد استقبال شما قرار گرفته است.

منبع