دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

معرفی سامسونگ از ساعت هوشمند گیر اس 4 در کنفرانس IFA 2017

خبر با مزه ای پیرامون گجت ها برای شما گرد آوری کرده ایم

کمپانی سامسونگ تصمیم گرفته است تا در کنفرانس IFA 2017 در هفته آتی از ساعت هوشمند گیر اس 4 (Samsung Gear S4)‌ پرده برداری کند. این تولیدکننده روز قبلی نیز از یک مچ‌بند هوشمند نیز پرده گشود.

سامسونگ تصمیم گرفته است هفته آتی، هشتم شهریور ماه و در کنفرانس ایفا 2017 از یک ساعت هوشمند تازه خانواده گیر اس خود پرده برداری کند. این معلومات را “DJ Koh” مدیر بخش موبایل سامسونگ در گفتگو‌ای با شبکه‌ی CNBC تایید کرده است.

معرفی ساعت هوشمند گیر اس تازه که یقینا گیر اس 4 اسم خواهد داشت درست یک یا حداکثر دو هفته بعد از معرفی اپل واچ در اواسط ماه سپتامبر انجام خواهد گرفت. با این وجود مدیر بخش موبایل سامسونگ هیچ جزئیاتی از ساعت هوشمند گیر S4 را افشا نکرده است تا همه چیز بازهم پرونده این گجت پوشیدنی به روش بسته باقی بماند. سامسونگ انتهای آگوست سال 2016 بود که از تازه ترین ساعت هوشمند خود، گیر اس 3 با هزینه 350 دلار پرده برداری کرد، با اینحال فروش آن اندکی بعد در ماه اکتبر شروع شد.

مچ‌بند هوشمند گیر فیت 2 پرو معرفی شد

در همین حال سامسونگ روز قبلی رسما از ردیاب تناسب اندام تازه خود به اسم گیر فیت 2 پرو (Gear Fit 2 Pro) پرده گشود و جزئیاتی از آن را در دست علاقه‌مندان قرار داد. این ابزار مربعی شکل بر روی فعالیت‌های بدنی کاربرانش متمرکز خواهد بود و درست مثل اپل واچ سری 2 (Apple Watch Series 2)‌ از مقاومت کاملی درمقایسه با آب دارا است تا شناگران حرفه‌ای نیز قادر باشند در تمرینات خود از آن بهره ببرند.

جزئیات ساعت هوشمند گیر اس 4

در سمتی دیگر،‌ گیر اس 4 یک ساعت هوشمند تمام عیار است که توانایی‌های خوب و پیشرفته‌ای را همراه با اتصال تلفنی LTE به مصرف کنندگان خود معرفی خواهد نمود. دیگر خصوصیت‌های این ساعت نیز به طبع از ساعت‌های خانواده گیر اس 3 به ارث خواهد رسید. اپل واچ تازه نیز حدسیات می شود نتیجا حاوی اتصال تلفنی LTE باشد.

اگر از علاقه مندان به گجت ها هستید یقینا این خبر را دوست داشته اید. اگر دوست دارید این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر