دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

معرفی TehranTrafficMapBot؛ رباتی برای اطلاع رسانی وضعیت ترافیک شهری - 0

معرفی TehranTrafficMapBot؛ رباتی برای اطلاع رسانی موقعیت ترافیک شهری

از اخبار تکنولوژی خبرگزاری ها گفته اند که:

ترافیک به یکی از بزرگترین مشکلات اجتماعی شهرهای بزرگ مبدل شده است. در شهر تهران در بیشتر اوقات عملاً بعد از انتهای ساعت کاری باید ساعت ها در ترافیک بمانید تا به مقصد خود برسید. بدین خاطر بهره برداری از وسایل نقلیه ای چون BRT و مترو برای سفرهای شهری عاقلانه تر به نظر می رسد.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و خلاقیت چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در نمونه دیگری از سری معرفی ربات های تلگرام تصمیم گرفته ایم ربات TehranTrafficMapBot@ را برای شما علاقه مندان معرفی کنیم. با بهره برداری از ربات فوق قادر اید به نقشه ترافیکی شهرها و نقشه های مترو و BRT شهر تهران دسترسی داشته باشید.

برای دسترسی به این ربات کفایت می کند از آیدی TehranTrafficMapBot@ استفاده کرده و یا روی اين لینک کلیک کنید و بعد از باز شدن صفحه ی ربات روی start/ ضربه بزنید. با انجام این کار ربات معلومات ضروری را در دست شما قرار می دهد. ربات «تهران ترافیک مپ» به شما کمک می کند تا در کسری از ثانیه به نقشه ترافیک شهر تهران و جاده ها دسترسی داشته باشید.

مطمئنا بسیاری از مصرف کنندگان در برخورد اول با این ربات از دستور now/ استفاده خواهند کرد. با بهره برداری از این دستور، نقشه ترافیک شهر تهران همراه با تازه ترین آپدیت پخش شده در سامانه اطلاع رسانی موقعیت ترافیک شهر برای استفاده کننده ارسال خواهد شد.

دریافت نقشه مترو و BRT شهر تهران نیز از دیگر توانایی هایی است که این ربات در دست مصرف کنندگان قرار می دهد.

ساعت و تاریخ تازه ترین آپدیت نیز روی عکس ها ارسالی درج می شود. با این وجود متأسفانه وقتی که اقدام به بهره برداری از این توانایی کردیم با خطا در آپدیت معلومات ترافیکی رو به رو شدیم و ربات تازه ترین معلومات دریافتی قبل از قطع شدن رابطه با سرور که مرتبط به ساعت 7 صبح روز جمعه (20 مرداد 96) بود را برای ما ارسال کرد.

به علاوه از طرف دیگر اگر قصد تردد در مرکز شهر را دارید و نمی دانید چه مناطقی شامل برنامه زوج و فرد می شوند قادر اید از دستور plan/ استفاده نمایید. بعد از ارسال این دستور، ربات نقشه برنامه زوج و و فرد تهران را برای شما می فرستد. دریافت نقشه مترو و BRT شهر تهران نیز از دیگر توانایی هایی است که ربات «تهران ترافیک مپ» در دست مصرف کنندگان قرار می دهد.

باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که نقشه های ترافیکی معرفی شده به وسیله این ربات به شهر تهران ختم نمی شود و کلیه شهرهای ایران را تحت پوشش خود قرار می دهد. برای استفاده از این توانایی دستور road/ را برای ربات ارسال و بعد از آن از روش منوی به نمایش در آمده شهر مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مطابق با بیان پیشرفت دهنده، این ربات هنوزً مراحل آزمایشی خود را طی می کند و در حال پیشرفت است. مصرف کنندگان می توانند جهت افزایش این خدمات و قابلیت های معرفی شده به وسیله آن پیشنهادات و انتقادات خود را با تولید کننده آن به اشتراک بگذارند.

با شرایطی که قبل از این نیز گفتیم، تصمیم گرفته ایم به روش هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرها با ما به اشتراک بگذارید.

در قسمت تکنولوژی دیجیاتو بخوانید:

امیدواریم این مقاله پیرامون تکنولوژی مورد استقبال شما قرار گرفته است.

منبع