دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

منتظر نسخه بنفش گلکسی S9 سامسونگ در سال آینده باشید

منتظر ورژن بنفش گلکسی S9 سامسونگ در سال آتی باشید

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

به ذهن خطور میکند مصرف کنندگان باید منتظر ورژن بنفش گلکسی S9 سامسونگ (Samsung Galaxy S9) همراه با دیگر رنگ‌های استاندارد آن باشند. این خبری است که منابع نزدیک به سامسونگ تایید کرده‌اند.

به خاطر دارید شایعاتی مبنی بر معرفی یک نمونه ویژه بنفش گلکسی اس 8 شنیده می‌شد، با اینحال هیچگاه این موضوع رخ نداد. با استناد به گفته آنچه که ما از منابع نزدیک به سامسونگ شنیده‌ایم، این غول کره‌ای در ظنر دارد سال آتی یک نمونه بنفش را غیر از مشکی، طلایی و آبی به نمونه های گلکسی اس 9 بیافزاید. ما با این وجود هنوز اسم رسمی این رنگ را نمی‌دانیم، با اینحال حدس میزنیم که ورژن بنفش گلکسی S9 می‌تواند چیزی مانند نمونه Deep Blue یا آبی عمیق گلکسی نوت 8 باشد.

ورژن بنفش گلکسی S9 یک رنگ ویژه تیره است

ورژن بنفش گلکسی S9 برخلاف ورژن‌ی Coral Blue‌ نوت 7 و یک رنگ با خطوط روشن،‌ یک سایه تاریک از بنفش است. با اینحال هنوز واضح نیست که واقعا این نمونه چه رنگی است، حداقل چه رنگی از طیف رنگی بنفش است. نمونه‌های طلایی، مشکی و آبی آن نیز به احتمال فراوان شبیه به به آنچیزی است که در نوت 8 می‌بینیم. به باور ما سامسونگ در حال کار بر روی رنگ‌های مختلف گلکسی اس 9 خود است تا یقینا متناسب با خواست‌ی هر فردی یک رنگ دلنشین وجود داشته باشد.

با این وجود این بدان معنا نیست که سامسونگ از همان ابتدای معرفی، تمامی گزینه‌های رنگ خودش مانند ورژن بنفش گلکسی S9 را از همان ابتدا در تمامی بازارها رو می‌کند، حتی آن‌ها درست مثل دو نمونه اس 8 و نوت 8 رفتار کرده و پیش از هرچیز رنگ‌های اصلی گوشی جدیدشان را به فروش می‌رسانند و بعد از مدتی دیگر رنگ‌ها را روانه مارکت می‌کنند. ناامید کننده است که هیچ خبری از ورژن قرمز اس 9 نیست! با شرایطی که نمونه Burgundy Red گلکسی اس 8 به ما نشان داد، آن می‌تواند یک گزینه رنگ باشد که همراه با دیزاین زیبای یک گوشی شیشه‌ای چشمگیر خواهد شد،‌ با اینحال بعید به ذهن خطور میکند بتوانیم بیننده معرفی یک نمونه قرمز رنگ از نسل بعدی موبایل های گلکسی باشیم.

امیدواریم این مقاله پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر