دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

موبایل میان رده شارپ با پردازشگر اسنپدراگون 660 در پایگاه Geekbench دیده شد

از اخبار تکنولوژی شایعاتی درز کرده که:

کمپانی شارپ بیشتر به خاطر اشتغال تولید صفحه نمایش مشهور است و سهم چندان فراوانی از مارکت تلفن های هوشمند دنیا را در دست ندارد. ولی باید گفت کمپانی مطرح شده بازهم در صنعت موبایل فعالیت داشته و چندی قبلً نیز اطلاعاتی از یک نمونه تازه ساخته شارپ در پایگاه بنچمارک Geekbench دیده شده است.

توان پردازشی پردازشگر FS8016 تا حدودی محدود شده است

ابزار مورد اشاره که با شماره نمونه «FS8016» شناخته می شود، از پردازشگر اسنپدراگون 660 با هشت هسته «Kryo 260» و نهایت سرعت 2.2 گیگاهرتز سود می برد که در تست موجود، روی فرکانس 1.84 گیگاهرتز کلاک شده و احتمالا، پردازشگر گرافیکی آدرنو 512 استفاده شده در پردازشگر آن نیز با توان محدودتری درمقایسه با حالت عادی فعالیت می کند.

نتیجه آزمایشهای بنچمارک به حضور رم 4 GB در موبایل شارپ اشاره دارند که با استناد به پردازشگر ابزار، از نوع «LPDDR4» خواهد بود. در ضمن FS8016 از اندروید 7.1.1 در لحظه تست سود برده که واضح نیست ورژن خام گوگل مورد تست قرار گرفته یا شارپ نمونه ویژه شده خود را در آن استفاده است.

میان رده مطرح شده موفق شده در تست تک هسته ای امتیاز 1656، و در تست چند هسته ای امتیاز 5244 را بدست آورد که به اشتراک رقیبان هم سطح، نمره خوبی شمرده می شود.

بنچمارک موجود معلومات ویژه دیگری در اختیارمان قرار نمی دهد با اینحال با استناد به زیرساخت های کمپانی تولید کننده، احتمال بهره برداری از یک صفحه نمایش با رزولوشن 2560 در 1440 برای میان رده شارپ خارج از فکر نیست.

امیدواریم این مقاله پیرامون تکنولوژی مورد استقبال شما قرار گرفته است.

منبع