دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

میزان حافظه داخلی و رم گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس فاش شد

میزان حافظه داخلی و رم گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس لو رفت

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

میزان حافظه داخلی و حافظه رم دو گوشی گلکسی اس ۹ (Samsung Galaxy S9) و گلکسی اس ۹ پلاس (Samsung Galaxy S9 Plus) چندی قبل در خبری درز کرده است. مدلهای برتر سامسونگ در چند ورژن توزیع می گردند؟

طی ماه‌های قبل، خبرها فراوانی در باب قابلیت ها و توانایی‌های گوشی گلکسی S9 و ورژن پلاس آن در محیط مجازی پخش شده است. اکنون نیز گزارش تازه ای مرتبط به حافظه داخلی و حافظه رم ورژن‌های مختلف این نمونه برتر به بیرون درز کرده که پیشتر آنها به اطلاع شما خواهیم رساند.

طبق معلومات پخش شده در این خبر تازه، گلکسی اس ۹ سامسونگ با ۴ GB حافظه رم همراه خواهد بود و در دو ورژن ۶۴ و ۱۲۸ GB معرفی می‌گردد. در طرف مقابل، گوشی گلکسی S9 پلاس ۶ GB حافظه رم خواهد داشت و در چهار ورژن مختلف به مارکت می‌آید؛ به ترتیب ورژن‌های ۶۴، ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ GB. ولی باید گفت گفته می‌شود ورژن ۵۱۲ GB از گوشی گلکسی اس ۹ تنها در عده ای کشور‌ها و به روش محدود به فروش خواهد رسید.

ورژن آمریکایی و چینی هر دو نمونه برتر از پردازشگر توانمند اسنپدراگون ۸۴۵ کوالکام سود می‌برند. در دیگر کشورها، پردازشگر تازه اگزینوس ۹۸۱۰ سامی که اخیرا معرفی شده در ابزار قرار خواهد داشت. از نمونه خصوصیت‌های این پردازشگر تازه می‌توان به پردازشگر اصلی و گرافیکی افزایش یافته، هوش مصنوعی و یادگیری عمیق (DL) اشاره نمود.

با شرایطی که در خبرها قبلی نیز گفته شده بود، دو گوشی گلکسی اس ۹ و Galaxy S9 Plus سامسونگ با ابعادی شبیه به به نسل قبلی خود دیزاین شده‌اند و به ترتیب با نمایشگر ۵.۸ و ۶.۲ اینچی همراه خواهند بود. گفته می‌شود در گلکسی S9 تنها یک دوربین در عقب گوشی جای گرفته شده است و تنها مصرف کنندگان ورژن پلاس قادر اند از دوربین دوتایی در پشت موبایل هوشمند خود سود ببرند.

چندی قبل رندرهای تازه ای از دو گوشی در شبکه اجتماعی چینی Weibo پخش شده‌اند که خبر از مشابهت زیاد این تولیدات به خانواده گلکسی اس ۸ می‌دهند. ولی باید گفت ضریب نمایشگر به بدنه بالاتر رفته است. نمایشگر این دو نمونه برتر خمیده بوده و در دو طرف آن حدودا هیچ حاشیه‌ای نیست. حاشیه صفحه در بالا و پایین تولیدات نیز بسیار کمتر شده است.

امیدواریم این نوشته پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر