دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

نتایج عمر باتری اچ تی سی یو 11 منتشر شد؛ بیش از 9 ساعت در هر بار شارژ - 0

نتایج عمر باتری اچ تی سی یو ۱۱ پخش شد؛ بیش از ۹ ساعت در هر بار شارژ

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

تارنما فون آرنا نتایج عمر باتری اچ تی سی یو ۱۱ (HTC U11) را پخش کرد. باتری این گوشی ۹ ساعت و ۳ دقیقه عمر میکند که تنها چند دقیقه از آیفون ۷ پلاس کمتر است و با گلکسی اس ۸ در زمانی مساوی شارژ میشود.

اچ تی سی یو ۱۱ یک نمونه برتر ۵.۵ اینچی با دیزاین دلپذیر است که یکی از بهترین دوربین‌های تلفن هوشمندی را بر روی قاب پشتی خود قرار داده است، با اینحال عمر باتری اچ تی سی یو ۱۱ به چه نحو است؟

صفحه نمایش ۵.۵ اینچی این گوشی با یک باتری ۳ هزار میلی‌آمپر ساعتی اجین شده است که از لحاظ اندازه کوچکتر از باتری تولیدات هم رده خود در مارکت است. غیر از آن یک چیپ سیستمی مدرن اسنپدراگون ۸۳۵ نیز که بروزترین و معرفی کننده کارآمدترین قدرت در بین چیپ های کوالکام است نیز نیروبخش نمونه برتر تازه اچ تی سی است. ترکیبی از این قابلیت ها و جزئیات، باعث به دست آمدن چه عمر باتری می‌شوند؟ جواب، طول عمری خوب است. جدول پایین می‌تواند عمر باتری اچ تی سی یو ۱۱ را در مقایسه با دیگر تولیدات مارکت به تصویر بکشد.

جدول عمر باتری گوشی ها

عمر باتری اچ تی سی یو ۱۱ نزدیک به آیفون ۷ پلاس

توانایی باتری U11 ما را تحت تاثیر خودش قرار داده است. این گوشی موفق شده در تست باتری استاندارد که ما در آن از شفافیت ۲۰۰ نیتی صفحه برای به ارمغان آمدن یک سطح راحت استفاده در یک محیط داخلی استفاده کردیم، عمر ۹ ساعت و ۳ دقیقه‌ای را به چنگ آورد. با این امتیاز انتشار یافته، نمونه برتر تازه اچ تی سی بعد از گوشی آیفون ۷ پلاس با عمر باتری ۹ ساعت و ۵ دقیقه‌ای (به خاطر ارتقاء کارایی سافاری و پلتفرم آی ایشان اس)، موفق شده مکان دوم را به چنگ آورد و از بسیاری از تولیدات مارکت پیشی بگیرد.

در زندگی حقیقی، ما متوجه شده‌ایم که این گوشی خیلی خوب رفتار می‌کند، با اینحال تخلیه باتری در حالت تکمیل باش تنها کمی بالاتر از حد متوسط است که مانع مبدل شدن اچ تی سی یو ۱۱ به یک قهرمان تمام عیار در قسمت باتری ها می‌شود. در پایین جدول مدت لحظه ضروری برای شارژ گوشی را میتوانید ببینید.

جدول مدت لحظه شارژ گوشی ها

نتایج عمر باتری اچ تی سی یو 11

نمونه دیگری از جدی ترین آزمایشات باتری در گوشی ها، مدت زمانیست که برای شارژ شدن نیازمند آن است. اچ تی سی یو ۱۱ در این بخش نیز خیلی خوب رفتار کرده و مدت لحظه کمی را برای شارژ نیازمند است. با بهره برداری از شارژ اصلی که در جعبه گوشی است، ۱ ساعت و ۴۰ دقیقه به طول می‌انجامد تا باتری به شارژ کامل برسد. از این حیث، U11 همتراز با عضو های خانواده گلکسی اس ۸ و حتی سریع‌تر از موبایل های گوگل پیکسل است.

تجربه شما با باتری HTC U11 به چه نحو است؟ چه مدت لحظه شارژ گوشی شما به طول می‌انجامد و در هر بار شارژ چند ساعت باتری گوشیتان عمر می‌کند؟

امیدواریم این نوشته پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر