دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

نسل تازه جاروبرقی بدون کیسه سامسونگ ، زباله‌ها را از جا می‌کند

خبر با مزه ای پیرامون گجت ها برای شما گرد آوری کرده ایم

جاروبرقی Prince-2100 ، نسل تازه جاروبرقی بدون کیسه سامسونگ است که زباله‌ها در مخزن شیشه‌ای آن جمع می‌شوند. پیشتر با خصوصیت‌های این جاروبرقی آشنا خواهیم شد.

اکنون خیلی فاصله گرفته‌ایم از وقتی که برای نظافت خانه، خانم‌ها روی زمین زانو می‌زدند و با دستمال زمین را تمیز می‌کردند یا وقتی که برای نظافت فرش مجبور بودند آن را از خانه بیرون ببرند و با چوب آنقدر به آن ضربه بزنند تا خاک و خرده‌ریزها از داخل آن بیرون بیاید. به توجه به این چه کسی فکر می‌کرد یک روز گردباد، زباله و خاک را از خانه‌ها بیرون کند؟

مسئله خیلی شبیه به جریان جادوگر شهر OZ شده، گردباد می‌آید، با اینحال خانه را از جا نمی‌کند و تنها خاک و زباله‌ها را جدا می‌کند و خانه دست نخورده و تمیز و مرتب باقی می‌ماند. همه چیز به همین هیجان‌انگیزی است! سامسونگ با الهام از شکل‌گیری گردباد، جارویی ساخته که حتی خاک و خرده‌های کوچک را از فرش و از زمین و زندگی جمع می‌کند.

جاروی پرنس که نسل تازه جاروبرقی بدون کیسه سامسونگ است، طوری کامل نظافت خانه را انجام می‌دهد و انقدر کار با آن ساده است که شما واقعا احساس می‌کنید شاهزاده هستید.

زباله‌ها پشت ویترین!

جاروبرقی Prince-2100 نسل تازه جاروبرقی بدون کیسه سامسونگ است که زباله در مخزن شیشه‌ای آن جمع می‌شود. تماشای جمع شدن و فشرده شدن زباله‌ها داخل مخزن تجربه با مزه ای است و خوبی آن این است که مانند قدیم اگر سهوا وسیله‌ای وارد ابزار شود مجبور نیستید همه کیسه را خالی کنید و بعد متوجه شوید، اصلا وسیله مورد نظر داخل کیسه نرفته بوده! اینجا همه چیز قابل مشاهده است و دسترسی به داخل مخزن خیلی ساده است. برای خالی کردن مخزن هم هیچ خاکی بلند نمی‌شود و تنها کافیست مخزن را از جا بیرون بکشید! دسته آن را مانند یک جام توی دستتان نگه دارید، درپوش را بردارید و آن را توی سطل زباله خالی کنید و اگر دوست داشته باشید کمی آب داخل آن بگردانید و تمیزش کنید! انقدر همه چیز راحت است که گاهی باورکردنش برای آدم سخت می‌شود.

خصوصیت گردباد در جاروبرقی بدون کیسه سامسونگ

آیا برای شما هم گاهی این پرسش پیش آمده که اول جارو کنید یا گردگیری؟ چون وقتی اول گردگیری می‌کنید بعد از جارو از نو همه جا خاک می‌نشیند و وقتی اول جارو می‌کنید، گرد و خاک و خرده‌ها از نو روی زمین می‌ریزد؟ این سخت با داشتن جاروی پرنس سامسونگ بطور کلی برطرف می‌شود و اینجاست که پای گردباد به وسط می‌آید. درست وسط مخزن شیشه‌ای این جاروبرقی، استوانه‌ای قرار دارد که با بهره برداری از نیروی گریز از مرکز، یعنی چیزی شبیه به به گردباد، دلیل تفکیک زباله‌های درشت و ریز و با این وجود جمع شدن کامل گرد و خاک می‌شود. از این حیث و با کمک نیروی CycloneForce غیر از جمع شدن کامل گرد و خاک از سطح فرش و هر سطح دیگری، فیلتر هوای جاروبرقی هم پاکیزه‌تر می‌ماند و هوایی که از جارو خارج می‌‌شود بطور کلی تصفیه شده است.

جاروی بزرگ یا کوچک

ممکن است شما طرفدار جاروبرقی بزرگ باشید. خیلی‌ها اعتقاد دارند این شکلی دیگر الزامی به تعویض یا خالی کردن مکررا کیسه جاروبرقی ندارند، با اینحال جاروبرقی Prince-2100 سامسونگ به توجه به مخزن شیشه‌ای این سخت را برطرف کرده و با اینکه خیلی‌ها آن را بیشتر مطابق با ذائقه خانواده‌های کوچک و کم‌جمعیت می‌دانند با اینحال سبکی و جمع‌وجور بودن آن را نمی‌توان ندید. آن هم وقتی که موتور پرقدرت آن همراه با سری ویژه با چسبندگی چندبرابر، کشش محشر‌ای برای آن بوجود آورده است.

موتور خاموش!

صدای زیاد جاروبرقی‌ها عموما یکی از نقاط ضعف آنهاست. با اینحال فکر کنید چقدر خوب است که با جاروبرقی پرنس سامسونگ میتوانید حین جارو کردن، صدای تلویزیون یا ضبط را بشنوید و به خاطر وجود موتور کم صدای آن هر لحظه از روز که دوست داشتید جارو بکشید.

انتخاب جاروبرقی خوب

انتخاب و خرید جاروبرقی واقعا کار راحتی نیست. وقتی در مارکت با هزینه‌ها، قابلیت ها و مطالب مطرح شده مختلف روبرو می‌شوید و نمی‌دانید کدام فروشنده راست بیان می کند و کدام گارانتی و کدام جنس اصل است. با اینحال در بیشتر مواقع گزینه‌های مطمئنی می باشد. گزینه‌ای که بدانید با استفاده از گارانتی اصل، تمام خصوصیت‌های یک جاروبرقی مدرن را دارد. جاروبرقی پرنس سامسونگ از نمونه جاروبرقی‌هایی است که با تهیه آن در بیشتر مواقع خیالتان راحت است که به خاطر دیزاین خاصش، وجود کلید روشن و خاموش و کم و زیاد کردن درجه روی دسته، سبکی ابزار، مکش محشر و صدای کم، راحت‌ترین جارو را میتوانید با آن تجربه کنید.

اگر از علاقه مندان به گجت ها هستید یقینا این خبر را دوست داشته اید. درصورت تمایل این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر