دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

نقشه کامل بازی Assassin’s Creed Origins را مشاهده کنید - کلیک - 0

نقشه کامل بازی Assassin’s Creed Origins را ببینید – کلیک

پیرامون بازی ها خبری پخش شده مبنی بر اینکه :

به نوشته خبرگزاری ها – نتیجا کمپانی فرانسوی «یوبی سافت» تصویری از نقشه کامل عنوان مورد انتظار Assassin’s Creed Origins را به نمایش گذاشت که بیننده جهان متنوع، پهناور و وسیع بازی هستیم.

همان شکلی که که اطلاع دارید، در لحظه معرفی بازی Assassin’s Creed Origins، تولیدکنندگان ادعا کردند که ابعاد جهان این عنوان حدودا دو برابر جهان بازی «اساسین کرید بلک فلگ» خواهد بود که این صحبت ها مصرف کنندگان و علاقه مندان وفادار سری «اساسین کرید» را برای مشاهده نقشه کامل «اساسین کرید اوریجین» علاقه مند تر کرد.

در طرف دیگر، به دلیل استراحت یک ساله سری «اساسین کرید»، علاقه مندان مشتاقانه و صبرانه منتظر تجربه بازی Assassin’s Creed Origins هستند تا در مصر باستان و اهرام ثلاثه به اهداف فرقه اساسین برسند و از خلاقیت ها و فرضیه های تازه بازی لذت ببرند. با این وجود فراموش نشود هنوز خیلی زود است تا در خصوص موفقیت یا شکست عنوان «اساسین کرید اوریجین» صحبت کنیم چرا که نمی توان با مشاهده چند ویدیو سینماتیک و تصویر پیرامون این مسئله اظهار نظر کرد.

در چنین موقعیتی، تنها چیزی که ما از آن اطمینان داریم، نقشه و جهان بازی Assassin’s Creed Origins است که به خاطر موتور تولید کننده آن، بسیار وسیع و پهناور دیزاین شده است. ساعاتی پیش، استودیوی بازی ساز «یوبی سافت مونترال» تصویری از نقشه کامل این عنوان تصویری را به نمایش گذاشت که در تنوع جاهای بازی موج می زد. با استناد به این تصویر، جاهای بازی شامل کوهستان، شهر، جزیره، دریا، دریاچه و رودخانه می شود.

پیشتر تصویر نقشه کامل بازی Assassin’s Creed Origins را ببینید:

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است؛ آقای اشرف اسماعیل (Ashraf Ismail)، کارگردان بازی، در گفتگو ای اطلاع داد که مصرف کنندگان و بازیکنان می توانند ظاهر زره شخصیت اصلی بازی یعنی «بایک» را با استناد به خواست خود تغییر دهند که باعث تغییر ظاهر کاراکتر می شود. این خصوصیت به خوبی نشان می دهد که چقدر بازی «اساسین کرید اوریجین» از عناوین تصویری نقش آفرینی الهام گرفته است.

به علاوه از طرف دیگر اشرف اسماعیل در گفتگو واپسین خود، جزئیاتی از ورژن Xbox One X بازی معرفی کرد. ایشان پیرامون این مسئله گفت: «Assassin’s Creed Origins بر روی تمامی پلتفرم ها دلنشین و هیجان انگیز خواهد بود، با این وجود به خاطر قدرت موتور اسکوریپو [سخت افزار توانمند]، کنسول ایکس باکس وان ایکس این اجازه را به بازیکنان و مصرف کنندگان خود می دهد که بهترین ورژن ممکن [بهترین گرافیک و کیفیت] بازی را باجزئیات دلنشین، مناظر محشر دلچسب و شهرهای باورنکردنی مصر باستان تجربه کنند. به علاوه از طرف دیگر ورژن ایکس باکس وان ایکس بازی، در دو رزولوشن ۱۰۸۰p و ۴K رندر خواهد شد.»

اشرف اسماعیل پیشتر گفت و گو اضافه کرد: «موتور توانمند کنسول ایکس باکس وان ایکس این اجازه را به موتور تولید کننده و گرافیکی ما داد که بتوانیم عکس ها را به بهترین شکل ممکن رندر کنیم تا کیفیت سایه (Shadow) و طول دید (Draw Distances) گسترش یابد و محیط و تکسچکرهای بازی با جزئیات دقیق تر و حقیقی تری نمایان شوند. بی شک همه این ها شکوه و عظمت مصر باستان را گسترش خواهد داد. به علاوه از طرف دیگر، همراه با موارد فوق، تمام این ورژن از تکنولوژی HDR نیز خدمات رسانی می کند.»

Assassin’s Creed Origins

ورژن های ابتدایی سری «اساسین کرید» شروع محشری داشتند و به خاطر جریان و گیم پلی بطور کلی تازه، فورا به اشتراک بازیکنان و گیمرها پرطرفدار شدند. در کمال تاسف با گذشت لحظه و معرفی ورژن های مختلف، کم کم هیچ مدلی خلاقیت در عناوین تصویری این فرانچایز (سری) دیده نمی شد و به همین خاطر روز به روز بیننده کاهش شهرت این سری بودیم.

نتیجا «یوبی سافت» برای جلوگیری از کاهش شهرت بازی، تصمیم مهمی اتخاذ کرد تا ورژن بعدی این سری مملو از فرضیه ها و خلاقیت باشد. بدین خاطر، تولیدکنندگان به مدت یک سال به سری «اساسین کرید» استراحت دادند تا جوانب مختلف را بررسی و بر روی فرضیه های تازه تفکر کنند. سپس این تولیدکننده در جریان کنفرانس خود در کنفرانس بزرگ E3 سال میلادی جاری (۲۰۱۷) از ورژن تازه سری پرطرفدار Assassin’s Creed با اسم Assassin’s Creed Origins پرده گشود.

جریان بازی اساسین کرید اوریجین در مصر باستان و اهرام ثلاثه جریان دارد که در آن بازیکنان کنترل شخصیت «بایک» را به دست خواهند گرفت. «بایک» که یکی از عضو های وفادار فرقه اساسین کرید است، به کمک دوستان و فرقه خود راهی شهری به اسم Siwa می شود تا اهداف مورد نظر را به قتل برساند. در جریان بازی، گیمرها در عده ای از ماموریت ها در نقش دیگر شخصیت ها نیز بازی خواهند کرد. به علاوه از طرف دیگر، عقاب مشهور این سری نقش مهمی در بازی Assassin’s Creed Origins دارد و بازیکنان با کنترل آن می توانند از بالا موقعیت دشمنان و اهداف خود را بیابند.

بر مطابق با بیان تولیدکنندگان، مصرف کنندگان و مالکین پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی ویندوزی می توانند از تاریخ ۲۷ اکتبر سال میلادی ۲۰۱۷ (۵ آبان ۹۶)  این عنوان مورد انتظار را بازی کنند.

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک