دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

نمای ظاهری آیفون 8 در ایمیل تبلیغاتی اپلیکیشن مک دونالد - 0

نمای ظاهری آیفون 8 در ایمیل تبلیغاتی اپ مک دونالد

از اخبار تکنولوژی خبرگزاری ها گفته اند که:

در یک اتفاق جالب، ایمیلی تبلیغاتی در دست به رستوران های زنجیره ای مک دونالد تصویری از نمای ظاهری آیفون 8 اپل را به نمایش قرار داده است.

احتمالا این رفتار تنها یک ترفند تبلیغاتی است

قبل از این عکس ها متعددی منتسب بروزترین آیفون اپل در محیط مجازی پخش شده بود، با اینحال تا این لحظه چیزی جز رندرهای ابتدایی و تصویر هایی از ماکت این موبایل هوشمند در دست نداشتیم. حال به خاطر یک ایمیل تبلیغاتی در دست به رستوران های زنجیره ای مک دونالد قادر ایم تصویری واضح از پنل جلوی آیفون 8 را ببینیم.

تبلیغ ذکر شده مرتبط به اپ سفارش آنلاین و منوی تازه مک دونالد می شود، با اینحال به طرز حتم انتشار عکس ها این اپ در آیفونی که هنوز به روش رسمی معرفی نشده، اقدامی جالب و هوشمندانه به نظر می رسد.

با استناد به این شرایط باید به خاطر داشت که انتشار این عکس ها به هیچ وجه به معنی تایید نهایی دیزاین صفحه نمایش تمام صفحه آیفون بعدی نخواهد بود، چرا که به احتمال فراوان طراح این پوسترهای تبلیغاتی تنها با الهام از عکس ها پخش شده در محیط مجازی اقدام به رسم آیفون 8 با این شکل و شمایل کرده است. به زبان دیگر بسیار ممکن نیست که گرافیست های کمپین تبلیغاتی این رستوران زنجیره ای به برنامه های اصلی و قطعی موبایل هوشمند اپل قبل از معرفی دسترسی یافته باشند.

این گونه افشاگری ها و بازی های تبلیغاتی همانی است که تیم کوک و همکارانش را بطور کلیً خوشنود می کند، چرا که می تواند هیجان برای معرفی بروزترین آیفون ها را بیش از قبل بالا ببرد. به طرز حتم اگر آیفون 8 نمایی شبیه به این تصویر ها داشته باشد، صف های طولانی از مخالفین و موافقین در محیط مجازی تشکیل خواهد شد.

امیدواریم این نوشته پیرامون تکنولوژی مورد استقبال شما قرار گرفته است.

منبع