دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

نمونه دو سیم کارته Galaxy S8 Plus وارد مارکت شد

پیرامون بازی ها خبری پخش شده مبنی بر اینکه :

چند سالی است که مدت کوتاهی بعد از معرفی یک گوشی، نمونه دو سیم کارته آن هم وارد مارکت می شود. این مسئله در باب Galaxy S8 Plus هم صدق کرد و سامسونگ نمونه دو سیم کارته آنرا وارد مارکت کرده است.

طبق خبرهایی که در شبکه های اینترنتی پخش شده است، هم اینک خریداران انگلیسی گوشی نمونه برتر سامسونگ یعنی Galaxy S8 Plus می توانند از روش سایت رسمی سامسونگ اقدام به خرید این گوشی کنند. این گوشی با شرایطی که در عکس نیز دیده می شود در هر دو رنگ موجود در مارکت یعنی مشکلی و بنفش، معرفی می شود.

قابل توجه این است که هزینه گلکسی اس ۸ دو سیم کارته با هزینه تک سیم آن یکی است و با این وجود سامسونگ تنها در نمونه Plus آن، دو سیمکارت معرفی کرده است. در چنین موقعیتی احتمالا نمونه ساده گلکسی اس ۸ هم خیلی زود موجود می شود با این وجود هنوز همین یک نمونه موجود شده است.

هزینه این گوشی در مارکت انگلیس ۷۷۹ یورو تعیین شده و هنوز سامسونگ در باب لحظه معرفی این گوشی در کشورها و بازارهای دیگر، اطلاعیه تازه ای نداده است. به هر حال از سامسونگ مانند در بیشتر مواقع این امیدواری می باشد، به سرعت، این کالا را نیز در بازارهای مختلف معرفی کند.

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک