دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

نمونه تصاویر ثبت شده توسط وان پلاس 5؛ دوربین 16 مگاپیکسلی با محدوده دینامیکی بالا - 0

نمونه عکس ها ثبت شده به وسیله وان پلاس 5؛ دوربین 16 مگاپیکسلی با محدوده دینامیکی بالا

از اخبار تکنولوژی خبرگزاری ها گفته اند که:

نمونه برتر سال 2017 کمپانی وان پلاس تا دو روز دیگر معرفی خواهد شد با اینحال این دلیل نمی شود که مدیرعامل اجرایی کمپانی چینی عکس هایی منتسب به دوربین وان پلاس 5 را پخش نکند.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است «Pete Lau» در اکانت ویبو خود عکس هایی را پخش کرده که طبق ادعای ایشان با دوربین دوتایی وان پلاس 5 به ثبت رسیده اند. به توجه به آنکه تصویر های مورد اشاره متادِیتایی ندارند و این بدان معناست که آنها ادیت شده اند، با اینحال مطمئناً رزولوشن 4608 در 3456 پیکسلی آن نمایش دهنده یک سنسور 16 مگاپیکسلی است.

از اینرو می توان نتیجه گرفت که یکی از سنسورهای استفاده شده در ماژول دوربین دوتایی وان پلاس 5 حاوی دقت 16 مگاپیکسلی است.

عکس ها به ثبت رسیده به وسیله وان پلاس 5 هم سطح با بهترین های مارکت هستند

در باب کیفیت عکس ها به ثبت رسیده به وسیله وان پلاس 5 هم باید اشاره نمود که می توان انتظار دوربینی هم سطح با مدلهای برتر مطرح مارکت را از آن داشت. نکته قابل ملاحظه در این تصویر ها، محدوده دینامیکی بالای آنهاست که به موبایل امکان تصویربرداری از غروب آفتاب با این جزئیات و کیفیت را می دهد.

ضروری به ذکر است هنوز معلومات دقیقی از ماژول دوربین دوتایی نمونه برتر سال 2017 وان پلاس در معرض نیست، ولی باید گفت می دانیم که بخش پردازش نرم افزاری آن با هم کاری کمپانی DxO Lab پیشرفت یافته که نامی مشهور در عرصه عکسبرداری دیجیتالی است.

با اینحال اگر علاقه مندید تا معلومات دقیق تری پیرامون وان پلاس 5 کسب کنید، توصیه می شود تا روز سه شنبه و معرفی رسمی آن منتظر بمانید.

امیدواریم این نوشته پیرامون تکنولوژی مورد استقبال شما قرار گرفته است.

منبع