دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

نکات تازه و با مزه ای از دوربین گلکسی نوت ۸ سامسونگ لو رفت

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

با استناد به شنیده‌های تازه، سیستم دوربین گلکسی نوت ۸ سامسونگ (Galaxy Note 8) تجهیز به دو لنز با سنسورهای ۱۳ مگاپیکسلی خواهد بود که اخیرا نکات با مزه ای از این ماژول به بیرون درز کرده است.

ساعاتی پیش، لودهنده معروفی با اسم کاربری ice@ در وب‌سایت چینی Weibo، تصویری پخش کرده و مدعی شده است دوربین دوتایی نمونه بعدی سری نوت به وسیله کمپانی الکترو-مکانیک سامسونگ (Samsung Electro-Mechanics) به تولید خواهد رسید.

با استناد به اخبار غیر موثق منتشرشده، دوربین گلکسی نوت ۸ تجهیز به دو سنسور ۱۳ مگاپیکسلی خواهد بود که با ترکیب این سنسورها، خروجی باکیفیتی از عکس ها را بیننده خواهیم بود. منابع خبری به علاوه از طرف دیگر فاش کرده‌اند که سامسونگ به طرز همزمان در حال کار بر روی ۳ ماژول دوربین دوتایی است؛ اقدامی که تا اینجای کار دلیل واضحی برای آن واضح نیست. با اینکه امکان دارد یکی از این دوربین ها مرتبط به گلکسی C10 باشد، با اینحال تا این لحظه صحبتی از دوربین سلفی دوگانه شنیده نشده است.

قبل از این، تحلیلگری به اسم مینگ چی کو (Ming-Chi Kuo) ادعا داشت که گلکسی Note 8 به دوربینی دوگانه با لنزهای ۱۳ و ۱۲ مگاپیکسلی (به ترتیب، واید و تله) تجهیز خواهد شد.

امیدواریم این مقاله پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر