دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

نیکولا تسلا و اعداد مرموز 3، 6 و 9 ؛ چه اسراری پشت این اعداد نهفته است؟ - 0

نیکولا تسلا و اعداد عجیب ۳، ۶ و ۹ ؛ چه اسراری پشت این اعداد نهفته است؟

در باره علم و دانش خبری پخش شده مبنی بر این که:

امروزه مردم زیادی تصور می‌کنند که نیکولا تسلا (Nikola Tesla) تنها یک دستاورد بزرگ دارد و آن هم اختراع انرژی الکتریکی است. با اینحال در حقیقت دستاورد‌های این نابغه‌ی تاریخی، بسیار مضاف بر این‌هاست. نیکولا تسلا اختراعات چشم‌گیر و بسیار پیشرفته‌تری را درمقایسه با لحظه خود داشته است که از نمونه آنان می‌توان به اکتشافات پیشگامانه‌ای از قبیل ارتباطات رادیویی بی‌سیم، موتور، توربین، هلیکوپتر، فلورسنت، لامپ‌های نئون، اشعه X و اژدرهای آبی اشاره نمود. نیکولا تسلا تا لحظه مرگش، تعداد ۷۰۰ اختراع از خود بر جای گذاشت. این نابغه‌ی باورنکردنی، پیوسته بر ۳ عدد مختلف تأکید فراوانی داشته است. نیکولا تسلا و اعداد عجیب ۳، ۶ و ۹ سوالی بزرگ را مطرح می‌کنند؛ چه اسراری پشت این اعداد نهفته هستند؟

پیش از هرچیز بیایید نگاهی به جمله‌ اسرار آمیز نیکولا تسلا بیندازیم:

اگر شما تنها می‌دانستید که اعداد ۳، ۶ و ۹ چقدر با اهمیت هستند، در این صورت شما بنیادی به تمام دنیا را در دست داشتید!

غیر از اختراعات فراوان و برنامه‌هایی آتی، نیکولا تسلا نابغه‌ای باورنکردنی بود که به دلیل عده ای خصوصیات رفتاری نیز مشهور شد! او به علاوه از طرف دیگر پیوسته در اتاق‌هایی از هتل اقامت می‌کرد که عدد مربوط به آنان بر ۳ بخش‌پذیر باشند! او برای تمیز کردن بشقاب‌های کثیف از ۱۸ عدد دستمال کاغذی استفاده می‌کرد، او حتی برای ورود به ساختمان‌ها معتقد بود که باید حتما ۳ مرتبه به دور یک مانع بچرخد! با اینحال تا به امروز هیچ توضیحی برای این رفتارهای مرموزانه‌ی نیکولا تسلا معرفی نشده است!

نیکولا تسلا در موارد مختلف، تابش‌های شدید نور را در لحظات اختراعات و دستاورد‌های مهم تجربه کرده است.

نیکولا تسلا قادر بود یک فرضیه یا برنامه تازه را در فکر خود مبدل به یک اختراع حقیقی کرده و جزئیات آن را از قبیل هولوگرافی مورد بررسی قرار دهد. تجارب رویایی نیکولا تسلا به گونه‌ای بود که در فکر خود اختراعات را مورد بررسی قرار میداد و توانایی چرخاندن و یا جدا کردن قطعات آن را نیز داشت!

غیر از این‌ها، نیکولا تسلا و اعداد عجیب یکی از عجیب ترین موضوعات را مختص خود کرده‌اند. تسلا نقاطی را در سیاره زمین مورد محاسبه قرار داد که به احتمال فراوان با اعداد ۳، ۶ و ۹ ارتباطی تنگاتنگ داشت؛ به نظر‌ی او، این اعداد بسیار مهم هستند!

نیکولا تسلا و اعداد عجیب ۳، ۶ و ۹ در بسیاری از اتفاقات طبیعت وجود دارند!

نیکولا تسلا و اعداد عجیب ۳، ۶ و ۹ یک حقیقت بنیادی با اسم “زبان جهانی ریاضیات” را حاصل می‌شود که برای مردم زیادی هنوز ناشناخته است. بدین منظور تسلا اعداد مربوط به اتفاقات دنیا را مورد محاسبه قرار داد که از نمونه آنان می‌توان به اعداد حاصل از شکل‌گیری ستارگان و یا سلول‌های جنینی را اسم برد، به علاوه از طرف دیگر در عرصه‌های دیگری نیز از قبیل “برنامه‌ریزی‌های خدا” نیز می‌توان ردپاهای از این اعداد را مشاهده کرد.

بدین منظور یک سیستم اعداد بنیادی می باشد که از عدد ۱ شروع شده و تا اعداد اعشاری ادامه می یابد. برای نمونه الگوی مربوط سلول‌های جنینی به روش ۱, ۲, ۴, ۸, ۱۶, ۳۲, ۶۴, ۱۲۸, ۲۵۶ و … است.

Marko Rodin در علم گرداب ریاضی (Vortex Math)‌ وجود یک الگوی تکرار شونده را به روش ۱, ۲, ۴, ۸, ۷, ۵, ۱, ۲, ۴, ۸, ۷, ۵, ۱, ۲, ۴ و … کشف کرد.

با دقت در سری بالا مشاهده می‌شود که در این الگو، اثری از اعداد ۳، ۶ و ۹ مشاهده نمی‌شود. به صحبت مارکو رودین، این اعداد نشان‌دهنده یک بردار از بُعد سوم به بُعد چهارم هستند که از آن به عنوان “میدان جریان” یاد می‌شود.

نیکولا تسلا و اعداد عجیب

این میدان نشان‌دهنده‌ی یک انرژی در ابعادی بالاتر است که بر دیگر اعداد موجود در این الگو تاثیر می‌گذارند. Randy Powell به عنوان شاگرد Marko Rodin نیز اعتقاد دارد که اعداد ۳، ۶ و ۹ یک کلید مخفی برای “انرژی آزاد” است. نیکولا تسلا تا واپسین دقایق زندگی خود بر روی انرژی آزاد تحقیق و بررسی می‌کرد.

امیدواریم اخبار علم و دانش ما مورد استقبال شما قرار گرفته باشد. با انتشار این مقاله دوستان خود را از این خبر جالب با خبر کنید.

منبع