دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

هدست Gear VR گلکسی نوت 8 برای خدمات رسانی از نمونه برتر تازه سامسونگ ساخته می‌شود

خبر با مزه ای پیرامون گجت ها برای شما گرد آوری کرده ایم

در اتفاق معرفی فبلت تازه سری نوت سامسونگ، این تولیدکننده از تولید هدست Gear VR گلکسی نوت 8 برای خدمات رسانی از صفحه نمایش 6.3 اینچی این نمونه برتر اطلاع داد.

هدست Gear VR گلکسی نوت 8 یک هدست حقیقت مجازی است که به جز توانایی خدمات رسانی از صفحه نمایش ویژه سامسونگ گلکسی نوت 8 (Samsung Galaxy Note 8)، فرق چندانی با دیگر هدست‌های ساخته‌شده به وسیله این تولیدکننده کره‌ای و علي الخصوص «گیر وی آر 2017» که چند ماه قبلی، همزمان با معرفی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس معرفی شد، ندارد. با اینحال اینطور که به ذهن خطور میکند، در لحظه معرفی هدست قبلی که هنوز 129.99 دلار هزینه دارد، کره‌ای‌ها به فکر سازگاری آن با گلکسی نوت 8 نبودند.

تصویری تبلیغاتی از نمونه برتر تازه سامسونگ، گلکسی نوت 8

با استناد به معلومات موجود، فبلت تازه سامسونگ با دیگر ابزارهای حقیقت مجازی ساخته‌شده سازگاری ندارد؛ با اینحال مسئله قابل‌توجه اینجاست که با خرید هدست Gear VR گلکسی نوت 8 مصرف کنندگان قادر اند با بهره برداری از نمونه‌های مدلهای برتر پیشین سامسونگ، یعنی اس 8، اس 8 پلاس، اس 7 اج، اس 6، اس 6 اج، اس 6 پلاس و نوت 5 هم وارد جهان حقیقت مجازی شوند.

کمی باورنکردنی به ذهن خطور میکند که در اتفاق معرفی این گوشی، تمرکز فراوانی بر روی هدست Gear VR گلکسی نوت 8 نبود و این آیتم هم جزو وسایل قابل پیش‌خرید سامسونگ قرار نداشت. از آنجایی که با ارتقای گوشی گلکسی نوت به سری تازه این تلفن‌های هوشمند، دیگر امکان بهره برداری از هدست‌های VR پیشین نیست، به احتمال قوی کره‌ای‌ها در حال تکمیل‌سازی این هدست تازه برای معرفی هرچه سریع‌تر آن به خریداران هستند. این امیدواری هم می باشد که نوت 8، مثل گوشی‌های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس، با هدست گوگل دی دریم (Google Daydream) هم سازگار باشد؛ با اینحال هنوز این توانایی به روش قطعی تایید نشده است.

اگر از علاقه مندان به گجت ها هستید یقینا این خبر را دوست داشته اید. اگر دوست دارید این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر