دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

هدفون سامسونگ یو فلکس (Samsung U Flex) معرفی شد

خبر با مزه ای پیرامون گجت ها برای شما گرد آوری کرده ایم

سامسونگ از یک هدفون پشت گردنی تازه پرده گشود. هدفون سامسونگ یو فلکس (Samsung U Flex) همراه معرفی کیفیت صوتی بالا، منعطف بوده و در مقابل آب مقاوم است.

گاهی اوقات نگهداری از هدفون ها برای شما دردسر ساز و سخت میشود، مخصوصا اگر آن‌ها بزرگ باشند و نتوانید در جیبتان قرار دهید. ولی باید گفت اگر شما هنوز تصمیم نگرفته‌اید بین یک هدفون تنومند و ایرپادها یکی را برگزینید، سامسونگ هدفونی دلنشین به اسم سامسونگ یو فلکس را توصیه کرده است که می‌تواند مورد استقبال شما قرار گیرد.

 

با شرایطی که در فایل تصویری بالا میتوانید ببینید،‌ سامسونگ یو فلکس ترکیبی از یک جفت هدفون است که به شکل منعطفی دیزاین شده است. با استناد به گفته غول کره‌ای:

هدفون سامسونگ یو فلکس که با قابلیت انعطاف پذیری بالا برای تمام لحظات زندگی دیزاین شده،‌ معرفی کننده تجربه صوتی محشر همراه با وزنی سبک و توانایی خم شوندگی، دور گردن شما قرار خواهد گرفت. با اضافه شدن اتصال بلوتوثی، خصوصیت‌های هوشمندانه خوب و پوششی ویژه برای مقاومت در مقابل آب دلیل می‌شود تا هر کاربری از هر لحظه‌ی موسیقی مورد توجه خود لذت ببرد.

سامسونگ یو فلکس شما را با ویبره از نوتیفیکیشن‌ها مطلع خواهد نمود

این بدان معناست که مصرف کنندگان قادر اند بدون هرگونه نگرانی از آسیب دیدن به هدفون خود از آن بهره ببرند و حتی همزمان با اینکه سرگرم ورزش و دیگر فعالیت‌ها هستند، از هدفون سامسونگ یو فلکس بهره ببرند. نکته جالب توجه این است که هدفونهای تازه سامسونگ جدای اینکه معرفی کننده یک تجربه صوتی بسیار محشر هستند، قادر اند  همراه با ویبره مصرف کنندگان را از نوتیفیکیشن‌ها آگاه کنند؛‌با این وجود مصرف کنندگان در لحظه دریافت یک پیغام، ایمیل یا رابطه همراه ویبره از آن اتفاق مطلع خواهند شد.

در کمال تاسف تا بدین لحظه سامسونگ هزینه هدفون پشت گردنی خودش را اعلام نکرده است، با اینحال ما خیلی زود معلومات تازه ای را از این کالا پخش خواهیم کرد.

اگر از علاقه مندان به گجت ها هستید یقینا این خبر را دوست داشته اید. درصورت تمایل این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر