دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

هزینه آیفون 8 به وسیله یکی از منابع داخلی اپل لو رفت؛‌ معرفی در سه ورژن مختلف

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

یکی از منابع داخلی اپل ادعا کرده است که هزینه آیفون 8 (Apple iPhone 8) کمتر از 1000 دلار نخواهد بود. ما به علاوه از طرف دیگر می‌دانیم این گوشی در سه ورژن مختلف از لحاظ حافظه داخلی به فروش خواهد رسید.

آیفون 8 اپل به خاطر یک دلیل، یکی از بهترین و دلنشین‌ترین موبایل های هوشمند سال جاری مارکت جهانی خواهد بود. امسال، دهمین سالگرد فروش آیفون های اپل بود و به همین خاطر حدسیات می شود اپل طبق رسم چند سال قبلی خود تصمیمی برای معرفی یک ورژن افزایش یافته از دو گوشی آیفون 7 و آیفون 8 پلاس خود را نداشته و بجای آن یک ورژن نسبتا پریمیوم‌تر از هر جهت را روانه مارکت خواهد نمود.

با اینحال به ذهن خطور می کند هزینه آیفون 8 نیز تحت تاثیر گسترش سطح آن قرار خواهد گرفت. منابعی غیرقابل ذکر در کمپانی اپل ادعا کرده‌اند که هزینه پایه آیفون نمونه 2017 از 1000 دلار شروع خواهد شد! پیرامون همین مسئله پیشتر نیز ما شنیده بودیم که این گوشی در سه ورژن مختلف با حافظه‌های داخلی 64، 256 و 512 GB روانه مارکت خواهد شد و هزینه ورژن 64 GB آن تقریبا 999 دلار خواهد بود.

هزینه آیفون 8 مثل قابلیت ها ایشان، بالا خواهد بود!

این مسئله نمایش دهنده روند افزایشی هزینه تلفن های همراه هوشمند از سال قبلی است: سامسونگ در حالی از گلکسی نوت 8 با هزینه حدود 950 دلار معرفی کرده است که درمقایسه با هزینه نوت 7 سال پیش نزدیک به 100 دلار گران‌تر شده است و کمپانی دیگری مانند وان پلاس نیز نمونه برتر تازه خود را با گسترش هزینه 100 دلاری روانه مارکت کرده است.

با اینحال به چه دلیلی هزینه آیفون 8 به یکباره اینقدر گران خواهد شد؟ حدسیات می شود آیفون تازه اپل از یک سبک دیزاین تازه همراه با قاب پشتی شیشه‌ای و صفحهء نمایشی با حداقل حاشیه‌های جلویی دارا باشد. این گوشی به علاوه از طرف دیگر می‌تواند دروازه‌ای بسیار محشر برای معرفی توانایی حقیقت اضافه (AR) به وسیله اپل باشد. از دیگر نکات برجسته‌ی این گوشی نیز می‌توان به عملکردی نسبتا بهتر از خانواده آیفون 7 و به علاوه از طرف دیگر گسترش کیفیت دوربین آن اشاره نمود.

امیدواریم این مقاله پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر