دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

هزینه دستبند گیر فیت 2 پرو سامسونگ قبل از معرفی لو رفت

خبر با مزه ای پیرامون گجت ها برای شما گرد آوری کرده ایم

در حالی هزینه دستبند گیر فیت 2 پرو سامسونگ (Samsung Gear Fit2 Pro) درز کرده که نشان از گران‌تر بودن بروزترین گجت پوشیدنی سامسونگ درمقایسه با نمونه قبل دارد.

هفته پیش بود که خبر تولید بروزترین گجت پوشیدنی سامسونگ به روش رسمی پخش شد. غیر از این، عکس هایی از دیزاین ظاهری و عده ای مشخصات نسل بعدی مچ بند هوشمند سامسونگ نیز افشا شد و اطلاعاتی کلی از آن را در دست ما قرار داد. با اینحال اخیرا، شایعاتی مبنی بر هزینه دستبند گیر فیت 2 پرو نیز به گوش می‌رسد.

چندی قبل ایوان بلس (با اسم کاربری evleaks@) اسکرین‌شاتی در صفحه توییتر خود پخش کرده که معین می نماید. هزینه دستبند گیر فیت 2 پرو سامسونگ، 199.99 دلار است.

هزینه گیر فیت 2 پرو در یک فروشگاه بزرگ آنلاین ایالات متحده

— ایوان بلس، 20 آگوست 2017 (29 مرداد 96)

با این حساب، هزینه دستبند گیر فیت 2 پرو 20 دلار بیشتر از گیر فیت 2 (Gear Fit 2) است که در سال قبلی معرفی و معرفی شد. با شرایطی که ایوان بلس نیز اشاره کرده، این اسکرین‌شات از صفحه اینترنتی یکی از فروشگاه‌های بزرگ خرده‌فروشی ایالات متحده گرفته شده است.

سامسونگ هنوز تاریخی برای معرفی گجت پوشیدنی تازه خود اعلام نکرده، با اینحال حدسیات می شود بیننده معرفی دستبند Gear Fit 2 Pro همزمان با معرفی گلکسی نوت 8 (Galaxy Note 8) در تاریخ 23 آگوست (1 شهریور) باشیم.

اگر از علاقه مندان به گجت ها هستید یقینا این خبر را دوست داشته اید. اگر دوست دارید این خبر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر