دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

هوآوی تجارت موبایل های اقتصادی را به خاطر حاشیه سود اندک متوقف می کند

از اخبار تکنولوژی اخباری منتشر شده که:

اگر بخواهیم با خودمان صادق باشیم، مدتی طولانی از وقتی که هوآوی به خاطر تلفن هوشمند های اقتصادی اش شناخته می شد قبلی است. این تولیدکننده چینی، اکنون سومین تولیدکننده بزرگ موبایل های هوشمند در جهان به حساب می آید و این موفقیت، صرفاً با فروش موبایل های اقتصادی به دست نیامده.

بعد از اینکه هوآوی چشم اندازی بطور کلیً دارای اختلاف برای خود متصور شد که به هیچ وجه ارتباطی به موبایل های رده اقتصادی ندارد، این تولیدکننده چینی اکنون تصمیم گرفته که مارکت موبایل های اقتصادی را به طرز تمام و کمال کنار بگذارد.

ریچارد یو، مدیرعامل هوآوی چندی قبلً تایید کرده که سود بسیار اندکی از فروش موبایل های اقتصادی عاید کمپانی می شود و این مسئله نشان می دهد که نمونه تجاری قبلی، دیگر بازدهی سابق را ندارد. از این پس، هوآوی تمرکز بیشتری روی تولیدات پریمیوم و بازارهایی که شرایط اقتصادی بهتری دارند خواهد داشت.

ما دیوایس های اقتصادی را کنار می گذاریم بدلیل آنکه حاشیه سود بسیار ناچیز است و سود کافی را برایمان بهمراه نمی آورد. اروپا، ژاپن و چین حاوی اهمیت قرار دارند که اقتصادی سالم را تجربه می کنند و مردم قادر به خرید تولیدات هستند.

امیدواریم این نوشته پیرامون تکنولوژی مورد استقبال شما قرار گرفته است.

منبع