دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

هواوی با پخش تیزر تبلیغاتی میت 10 لحظه معرفی این گوشی را رسما اطلاع داد

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

هواوی استرالیا تصویری از تیزر تبلیغاتی میت 10 (Huawei Mate 10) را پخش کرده که در آن وقت معرفی نمونه برتر تازه این تولیدکننده گفته شده است. هواوی به علاوه از طرف دیگر سامسونگ را نیز در این تیزر به نحوی به مساله کشیده است.

در چنین موقعیتی تا معرفی چهارمین نمونه برتر سال کمپانی هواوی، چند ماهی باقی مانده است با اینحال این تولیدکننده چینی از همین اکنون مانورهای تبلیغاتی خودش را شروع کرده است. جدی ترین هدف آن‌ها از انتشار تیزر تبلیغاتی میت 10 نیز معرفی گوشی گلکسی نوت 8 سامسونگ در روز قبلی بوده است که ماه سپتامبر رسما وارد مارکت خواهد شد.

تا به امروز واضح نبود که گوشی تازه سری میت هواوی برای رقابت با گلکسی نوت 8 چه زمانی وارد مارکت خواهد شد، با اینحال اکنون دیگر می‌دانیم که این کالا زودتر از ماه اکتبر به فروش نخواهد رسید. چرا که در تیزر تبلیغاتی میت 10 پخش شده در امروز، هواوی رسما در خبرها منتشر کرده است که این فبلت پیشرفته 16 اکتبر (24 مهرماه) برای بار نخست در مقابل دید همگان قرار خواهد گرفت.

هواوی استرالیا چندی قبل توییتی از یک تصویر را پخش کرده است که در آن تمامی مدلهای برتر هواوی حاوی دوربین دوتایی پشتی هستند. سه گوشی نمونه برتر قابل دیده هواوی پی 9، هواوی میت 9 و هواوی پی 10 هستند. با اینحال همراه با هر سه این‌ها گوشی معرفی نشده‌ی هواوی میت 10 نیز دیده می شود.

تیزر تبلیغاتی میت 10 ، سامسونگ را به مساله دعوت می‌کند

جدی ترین نکته‌‌ای که تصویر چهارمین نمونه برتر هواوی حاوی آن است، یک هشتگ جالب است. درست در بالای این گوشی هشتگ beyondthegalaxy# دیده می شود که به ذهن خطور می کند منظور آن، بهتری هواوی میت 10 درمقایسه با موبایل های نمونه برتر سامسونگ است.

هرچه که هست این اولین تصویر رسمی گوشی میت 10 است که تا به امروز پخش شده است. باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که طی هفته‌های آتی نیز یقینا اخبار تازه ای از این گوشی به بیرون درز پیدا خواهد نمود. حدسیات می شود نمونه برتر تازه هواوی از یک صفحه نمایش لبه به لبه دارا باشد، با اینکه تازه ترین اخبار غیر موثق حاکی از آن است که تنها نمونه پرو این گوشی از صفحه نمایش خمیده دارا است و نمونه اصلی آن به یک صفحه نمایش صفحه تخت معمولی تجهیز خواهد شد.

امیدواریم این مقاله پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر