دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

هواوی می‌تواند امسال جای اپل را در رده دوم برترین گوشی ساز جهان بگیرد

خبر تازه ای پیرامون تلفن های قابل حمل پخش شده است:

با استناد به گفته یک گزارش تازه، هواوی قادر خواهد بود در سه ماهه سوم سال 2017، مکان دوم برترین گوشی ساز جهان را از اپل برباید! این تولیدکننده پیش‌تر اعلام کرده بود تا سال 2021 عنوان در ابتدا مارکت جهانی موبایل را دریافت خواهد نمود.

یک گزارش تازه که روز قبلی پخش شد مدعی شده است کمپانی هواوی تا انتهای ماه سپتامبر (که سومین سه ماهه سال 2017 می‌شود) بیشتر از اپل موفق به فروش گوشی‌هایش خواهد شد. غول گوشی‌ساز چینی پیش‌تر اعلام کرده بود که تا سال 2021 با پشت سر گذاشتن سامسونگ و اپل، به مقام در ابتدا برترین گوشی ساز جهان خواهد رسید. توزیع کنندگان قطعات کمپانی هواوی عنوان می‌کنند مقدار فروش نمونه‌های سری P و سری M هواوی در طول سه ماهه سوم امسال همراه با موبایل های رده پایین برند آنر آن‌ها بسیار خوب خواهد بود.

در طول سه ماهه سوم، هواوی می‌تواند بیش از 40 میلیون ابزار (که درمقایسه با 38.5 میلیون ابزار فروخته شده در طول سه ماهه دوم بیشتر است) را به فروش برساند. در مدت لحظه شبیه به، فروش آیفون های اپل از ماه جولای تا سپتامبر یقینا با کاهش مواجه شود. در طول این سه ماهه، خریداران در انتظار معرفی آیفون های تازه اپل خواهند بود که یقینا ماه آتی از آن‌ها پرده برداری می‌شود. این تولیدکننده آمریکایی در سه ماهه سوم سال مالی خود (که از ماه آوریل تا انتهای ماه ژوئن است) 41.3 میلیون ابزار موبایل هوشمند را تحویل مشتریانش داد که پیشرفت نسبتا کمی را درمقایسه با سال قبلی بهمراه دارد.

هواوی زودتر از موعود لقب برترین گوشی ساز جهان را از سامسونگ نیز می‌گیرد؟

در انتهای تقویم سه ماهه دوم سال، هواوی صاحب 11.3 درصد مارکت جهانی موبایل های هوشمند شده است. اپل نیز با فروش تنها 2.5 میلیون ابزار بیشتر درمقایسه با هواوی موفق به کسب 12 درصد از این مارکت شده است. با استناد به تصمیم ممکن خریداران آیفون های اپل بین ماه‌های جولای تا سپتامبر، این بهترین لحظه برای هواوی است تا بتواند مکان دوم برترین گوشی ساز جهان را از کوپرتینو برباید و برگ زرینی را در تاریخ این تولیدکننده رقم بزند. آیا هواوی زودتر از سال 2021 می‌تواند عنوان در ابتدا مارکت جهانی موبایل را از آن خود کند؟ دیدگاه‌های خود را از روش همین پست با ما درمیان بگذارید.

امیدواریم این مقاله پیرامون تلفن های قابل حمل مورد استقبال شما قرار گرفته است. در صورت علاقه این خبر را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر