دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

هیولای قطب جنوب ؛ موجودی غول پیکر با اسم نینگن که در آب های قطب جنوب زندگی می کند!

خبری در خبرگزاری ها پخش شده است مبنی بر اینکه:

آیا تا اینجای کار داستانی از هیولای قطب جنوب شنیده‌اید؟ این موجود انسان‌نمای غول پیکر که نینگن (Ningen) اسم گذاری شده، در آب‌های قطب جنوب زندگی می‌کند!

با استناد به گفته‌های افرادی که این موجود غول‌پیکر را دیده‌اند، نینگن موجودی انسان‌نما و غول‌پیکر است که اندازه آن به 30 متر هم می‌رسد. خصوصیت‌های صورت ایشان، مثل انسان بوده و در آب‌های سرد نزدیک به قطب جنوب سکونت دارد. هیچکس از حقیقت مسئله به طرز دقیق اطلاع ندارد، با اینحال خدمه بسیاری از کشتی‌های دریایی از حضور موجوداتی غول‌پیکر در این منطقه خبر می‌دهند.

نینگن یک موجود انسان‌نمای سفید رنگ است که بین 20 الی 30 متر طول دارد و شاهدان عینی این مسئله، ظاهر ایشان را مثل انسان توصیف کرده‌اند. در در طول چند دهه واپسین، اخبار ضد و نقیض بسیاری در باب هیولای قطب جنوب پخش گردیده و ایشان را با اسم موجودی عظیم‌الجثه و ساکن آب‌های سرد توصیف می‌کند. در این نوشته تصمیم گرفته ایم ماجرای هیولای نینگن را پایین ذره‌بین قرار داده و خبرها مرتبط به آن را مورد بررسی قرار دهیم.

با استناد به اظهارات شاهدان در کشتی اقیانوس‌پیمای ژاپنی، موجودی با اسم نینگن (در زبان ژاپنی به معنی انسان) در آب‌های سرد قطب جنوب زندگی می‌کند. ایشان مثل انسان حاوی بازو، پا و دستانی با 5 انگشت است. در عده ای موارد، هیولای قطب جنوب با یک دم بلند از قبیل پری دریایی توصیف شده است. از دیگر خصوصیت‌های نینگن، می‌توان به دارا بودن چشم و دهانی از قبیل انسان اشاره نمود.

به توجه به آنکه شاهدین مختلف تا اینجای کار خصوصیت‌های گوناگونی از نینگن را توصیف کرده‌اند، با اینحال اکثریت غریب به اتفاق آنان بر اندازه این موجود غول پیکر توافق نظر دارند. با استناد به گزارش‌ها، این هیولای بزرگ و سفید رنگ، بین 20 الی 30 متر طول داشته و به نظر عده ای این احتمال می باشد که ایشان حتی یک ماهی غول‌پیکر باشد.

تا به امروز، ویدیوها و عکس ها بسیاری مانند این موجودات در وب‌سایت‌های مختلف پخش شده است و با استناد بر آنان، هیولای قطب جنوب یکی از باورنکردنی‌ترین پدیده‌هایی است که تا اینجای کار بر روی زمین دیده‌ایم!

عضو های یک خدمه کشتی که در منطقه‌ای نزدیک به قطب جنوب سفر می‌کردند، متوجه یک شی باورنکردنی و غریب در پایین آب شدند. در خبرها آنان آمده است که پیش از هرچیز تصور می‌شد با یک زیردریایی سر و کار داشته باشند. با اینحال بعد از نزدیک شدن به آن، در کمال ناباوری این موجود به حرکت در آمده و به سرعت در اعماق آب‌ها ناپدید شد. شاهدان عینی این مسئله، نینگن را موجودی غول‌پیکر با اسم هیولای قطب جنوب به رنگ سفید توصیف کرده‌اند.

خبرها متعددی از مشاهده نینگن در آب‌های اقیانوس آرام و اطلس به وسیله خدمه کشتی‌ها پخش شده است. این خبرها، منجر به برنامه نظریه‌های متفاوتی برای نینگن شد و ایشان را موجودی معرفی کرد که تنها در تاریکی شب خودنمایی می‌کند. به دلیل آنکه بیشتر مشاهدات نینگن در تاریکی شب روی داده، ثبت تصویر و فیلم از این موجود غول‌پیکر را سخت ساخته است.

حال سوالی که می باشد این است هیولای قطب جنوب چیست؟ در بیشتر موارد، جریان نینگن را به یک افسانه شهری نسبت می‌دهند. بخش بزرگی از مطالب این موجود غول‌پیکر، به انجمن گفتگوی آنلاین 2channel رابطه دارد. در در طول این موضوع آنلاین، فردی مدعی شد که در لحظه انجام وظیفه در یک پرونده محرمانه دولتی، موجودی غول‌پیکر مثل انسان را در آب دیده است.

طولی نکشید که مسئله نینگن به یکی از پرطرفدار‌ترین مطالب دلنشین و غیرقابل شرح مبدل شد و به شبکه‌های اجتماعی راه پیدا کرد. عده ای اعتقاد دارند که نینگن در حقیقت همان نهنگ آلبیون، نهنگ سفید و یا نهنگ بلوگا است و از جهت دیگر عده ای دیگر بازهم بر این باورند که نینگن حاوی خصوصیاتی از قبیل انسان بوده و لقب هیولای اقیانوس ها به ایشان اختصاص دارد.

امیدواریم این نوشته مورد استفاده خوانندگان محترم دیجیلند واقع شود. درصورت تمایل با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع