دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

ورژن تازه اپ واتس اپ با بهره برداری از تغییراتی جالب در قسمت استاتوس پخش شد

در بیشتر مواقع اخبار نرم افزارها مورد استقابل قرار گرفته است:

در ورژن تازه اپ واتس اپ (Whatsapp)، بخش استاتوس دچار تغییراتی شده و مشابهت بیشتری به پلتفرم شبکه اجتماعی فیس بوک یافته است.

امکان ایجاد استاتوس های متنی رنگی در ورژن تازه اپ واتس اپ می باشد

بعد از انجام تست‌های ضروری در هفته‌های قبلی، ساعاتی پیش ورژن تازه اپ واتس اپ با افزودن امکاناتی در قسمت استاتوس بر روی سرورهای سیستمی قرار گرفت. بعد از معرفی نهایی برای اپ، مصرف کنندگان قادر خواهند بود تا تغییراتی در رنگ، فونت و پس‌عرصه استاتوس های واتس اپ خود داده و حتی لینک‌هایی را نیز به آن اضافه کنند. با استناد به قابلیت ها ورژن تازه اپ واتس اپ ، به ذهن خطور میکند این برنامه پیغام‌رسان پرطرفدار، مشابهت بیشتری به پلتفرم شبکه اجتماعی فیس بوک پیدا خواهد نمود.

در آپدیت تازه واتس اپ دکمه مداد شناور در بالای آیکون دوربین در قسمت موقعیت (status) اضافه خواهد شد. مصرف کنندگان قادر اند با زدن این دکمه، استاتوس های متنی با پس عرصه رنگی ایجاد کنند. در لحظه دیزاین استاتوس های متنی رنگی، شما میتوانید ایموجی دلخواه را وارد، فونت مورد نظر را انتخاب و رنگ پس‌عرصه استاتوس را تغییر دهید. بعد از انجام این کارها، کافی‌ست دکمه سبزرنگ در قسمت پایین را زده و استاتوس خود را ارسال کنید.

ورژن تازه اپ واتس اپ با بهره برداری از تغییراتی جالب در قسمت استاتوس پخش شد

این توانایی تازه به دلیل ایجاد تغییر در سرور اضافه شده و بدین جهت نیز هم اینک آپدیتی برای اپ اندروید و آی ایشان اس معرفی نشده است. ولی باید گفت، حدسیات می شود طی روزهای پیش رو، بیننده انتشار آپدیت ورژن تازه اپ واتس اپ باشیم.

این خبر پیرامون اپ ها و نرم افزارها مورد بهره برداری قرار گرفته است. در صورت علاقه آن را با دوستان خود از روش ابزارهایی که در پایین میبینید به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر