دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال اخبار دیجیتال | اخبار فن آوری

نسخه موبایلی Final Fantasy XV از راه رسید - کلیک - 0

ورژن تلفن هوشمندی Final Fantasy XV از راه رسید – کلیک

پیرامون بازی ها خبری پخش شده مبنی بر اینکه :

به نوشته خبرگزاری ها – بعد از موفقیت چشمگیر ورژن پی سی سری «فاینال فانتزی»، این دفعه کمپانی «اسکوئر انیکس» از ورژن موبایل این سری با اسم  Final Fantasy XV Pocket Edition پرده گشود.

اگر از تجربه ورژن پی سی و کنسولی عنوان «فاینال فانتزی» خسته شدید، باید بدانید که بزودی راه تازه ای برای تجربه آن در در مقابل شما قرار خواهد گرفت که حس و حالی با مزه ای را به ارمغان  می آورد. رو قبلی، کمپانی نامدار اسکوئر انیکس در جریان کنفرانس بزرگ «گیمزکام ۲۰۱۷»، به معرفی ورژن اندروید و آیفون سری پرطرفدار Final Fantasy پرداخت.

این تولیدکننده که با اسم ناشر سری «فاینال فانتزی» شناخته می شود، در طول اطلاعیه ای اطلاع داد که هم اینک سرگرم تولید و پیشرفت ورژن تلفن هوشمندی بازی «فاینال فانتزی» به اسم Final Fantasy XV Pocket Edition است. این عنوان تلفن هوشمندی در حقیقت ورژن بازسازی شده بازی اصلی است چرا که دقیقا جریان ورژن اصلی این سری را در شکل یک بازی تلفن هوشمندی روایت خواهد نمود.

به علاوه از طرف دیگر صداپیشه شخصیت‌ ها و کاراکترها دقیقا همان صداپیشه‌ های ورژن پی سی و کنسولی بازی «فاینال فانتزی ۱۵» هستند. گیم پلی بازی نیز کمی تغییر کرده با اینحال کماکان اصالت یک عنوان اکشن نقش آفرینی را حفظ کرده است. تنها اختلاف میان دو ورژن تلفن هوشمندی و کنسولی، ظاهر شخصیت ها و گرافیک بازی است که این مسئله چندان هم خارج از فکر نبود!

در بازی Final Fantasy XV Pocket Edition قادر اید کنترل شخصیت های دوست داشتنی و بامزه سری «فانیال فانتزی» را به دست گرفته و دقیقا شبیه به سیستم مبارزات این سری، با دشمنان خود مبارزه کنید.

پیشتر قادر اید عکس ها پخش شده از این بازی هیجان انگیز را ببینید:

Final Fantasy XV Pocket Edition

Final Fantasy XV Pocket Edition

Final Fantasy XV Pocket Edition

این عنوان تصویری به روش اپیزودیک خواهد بود که در کل شامل ۱۰ قسمت داستانی مختلف می شود. باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که قسمت اول این بازی به روش بطور کلی رایگان در دست مالکین موبایل های آیفون و اندرویدی قرار خواهد گرفت. در کمال تاسف هنوز هزینه نهایی ورژن کامل بازی واضح نشده است. در چنین موقعیتی، قادر اید قسمت اول بازی Final Fantasy XV Pocket Edition را به رایگان امتحان و در صورت علاقه، ۹ قسمت باقی مانده را تهیه کنید.

در انتهای، کمپانی «اسکوئر انیکس» قول داده است که در هفته آتی معلومات و جزئیات تازه ای از سری «فاینال فانتزی» را با طرفدارانش به اشتراک بگذارد. همراه کلیک بمانید…

گفتن این مسئله در اینجا ضروری است شما قادر اید این عنوان بانمک و مهیج را در انتهای پاییز سال میلادی جاری (۲۰۱۷) بر روی دو سیستم عامل های آی ایشان اس (iOS و اندروید بازی کنید. به علاوه از طرف دیگر، ورژن رایانه شخصی ویندوزی عنوان Final Fantasy XV در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۸ پخش خواهد شد.

با ابزارهای پایین میتوانید این خبر را برای دوستان علاقه مند اشتراک بگذارید.

لینک